KZ ZSN PRO X Kulak İçi Kulaklık Alınır mı?

Semre57

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Türkiye fiyatı resmi sitesinde 220 TL olan başlıktaki kulaklığı, sıfır kapalı olarak 160 TL karşılığında almak istiyorum. Öyle ses kasılacak oyunlar oynamıyorum. Müzik profesörü de değilim; baslarmış, tizlermiş vs. Sadece rahat olmalı, idare edecek bir mikrofonu olmalı ve ömrü uzun olmalı. Alınabilecek alternatif kulaklıklar hangileridir? Kulak içi olur, kulak üstü olur. Veya bu fiyat performans açısından iyi midir? Teşekkürler.

Alınır, sesleri gayet tatmin edici. Tek sıkıntıları çoğu modelin ses sahnesinin çok iyi olmaması ancak onun dışında o fiyata çok da iyi şeyler bulamazsınız zaten.

Alınır, sesleri gayet tatmin edici. Tek sıkıntıları çoğu modelin ses sahnesinin çok iyi olmaması ancak onun dışında o fiyata çok da iyi şeyler bulamazsınız zaten.
"Ses sahnesi" demek ne oluyor? Konuya pek hakim olmadığım belli olmuştur. Kısaca özetleme şansınız var mı? Standart bir kullanıcı bunu fark edebilir mi?

"Ses sahnesi" demek ne oluyor? Konuya pek hakim olmadığım belli olmuştur. Kısaca özetleme şansınız var mı? Standart bir kullanıcı bunu fark edebilir mi?
Kısaca özetlersek, şarkıda farklı enstrümanların nerelerde olduğunu ayırt ettirme diyebiliriz. Sıradan kullanıcı için çok da önemli değil, fark edilir ancak çok üstün olmasa da tatminsizlik yaşamazsınız.

Verilen cevaplar için çok teşekkür ederim. Muhtemelen alacağım. Elime ulaştığı zaman deneyimlerimi kendimce paylaşırım.
@Conficker Belasi @Femto kulaklık çevirici alacağım, bilindik bir ürün tavsiyesi var mı? Kalitesiz bir ürün alıp performans kaybı yaşamak istemiyorum ses alırken, iletirken. Bilgisayarda kullanacağım.

Son düzenleme:
EkrenGoruntusu-71.png

Bu mu? Etkilemez diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı