Çözüldü L. A. Noire "0xc000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

tufancoskun

Yoctopat
Daha fazla  
Steam'den aldıgım L.A. Noire'ye girmeden önce Rockstar'la ilgili olan bölümleri hallediyorum ve oyuna tıklıyorum. "0xc000007b" hatası veriyor. Videonuzdaki adımları yapıyorum ama Process Monitor'le oyunun hata dosyaları ve DLL dosyaları falan gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll silin. Ardından bu aracı indirip çalıştırın:

Elle DLL indirip kopyalamayın, zaten 0xc000007b hatası almanızın temel sebebi bu. Raporu uygun şekilde oluşturduysanız MediaFire'a yükleyip indirme bağlantısını bu konuda paylaşabilirsiniz.
videodaki linkten indirdim hepsini bilgisayarımda kurulu directx de dll dosyalarıda
videodaki linkten indirdim hepsini bilgisayarımda kurulu directx de dll dosyalarıda
yani öncesinde çoğu dll dosyası bilgisayarımda yoktu

@tufancoskun 0xc000007b hatası sadece Microsoft Visual C++ paketleri veya DirectX aracı kurmakla düzelmeyebilir, hatalı veya sistemle uyuşmayan DLL dosyaları varsa. İlk önce hatalı DLL'yi tespit edip silmek daha sonra gerekli paketleri kurmak gerekir. Raporu paylaşırsanız daha net yardımcı olurum.

@tufancoskun 0xc000007b hatası sadece Microsoft Visual C++ paketleri veya DirectX aracı kurmakla düzelmeyebilir, hatalı veya sistemle uyuşmayan DLL dosyaları varsa. İlk önce hatalı DLL'yi tespit edip silmek daha sonra gerekli paketleri kurmak gerekir. Raporu paylaşırsanız daha net yardımcı olurum.
hatalı olan dll dosyalarını nerden anlayacağım team wieweriniz warsa bana oradan yardımcı olabilir misiniz?

Raporu 2 kere paylaşmanızı söyledim, görmediniz mi? Oluşturduğunuz raporu paylaşın, yardımcı olayım.
kusuruma bakmayın bunlarımı diyorsunuz
Adsız4.png
Adsız2.png

Kusuruma bakmayın. Bunları mı diyorsunuz?

Evet. Process Monitor raporunu diyorum, ilk attığınız resim. Yalnız ekran görüntüsünden bir şey anlayamayız, raporu kaydedip paylaşmanız gerekmekte. Bu videodaki işaretlediğim kısımdan itibaren izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

process monıtorden mı sılecegım

Geri
Yukarı