Çözüldü L. A. Noire "0xc000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

tufancoskun

Yoctopat
Daha fazla  
Steam'den aldıgım L.A. Noire'ye girmeden önce Rockstar'la ilgili olan bölümleri hallediyorum ve oyuna tıklıyorum. "0xc000007b" hatası veriyor. Videonuzdaki adımları yapıyorum ama Process Monitor'le oyunun hata dosyaları ve DLL dosyaları falan gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll silin. Ardından bu aracı indirip çalıştırın:

Hayır, şimdilik Process Monitor'le işimiz yok. Sistemden sileceksiniz. Dediğim konumdan. Ardından o aracı indirip çalıştıracaksınız.
sildim şimdi yüklüyorum
sildim şimdi yüklüyorum
yükledim kurmaya çalışıyorum bunu diyor.
Adsız5.png

Son düzenleme:
Yükledim kurmaya çalışıyorum bunu diyor.

Ben size onları kuracaksınız demedim ki? Dediğim DLL'yi sildikten sonra DirectX kuracaktınız. Bunu:

Ben size onları kuracaksınız demedim ki? Dediğim DLL'yi sildikten sonra DirectX kuracaktınız. Bunu:

pardon haklısınız kurdum directx i

DLL'yi tekrardan sildim DirectX'i ben sabah indirmiştim. Sildim şimdi tekrardan yükledim.

DLL'yi dediğim konumdan silip DirectX aracını çalıştırdıysanız oyunu çalıştırmayı deneyin. Açılmıyorsa yeni rapor oluşturup paylaşın. İnternetten de DLL indirip elle System32 ve SysWOW64 gibi yerlere de atmayın.

DLL'yi dediğim konumdan silip DirectX aracını çalıştırdıysanız oyunu çalıştırmayı deneyin. Açılmıyorsa yeni rapor oluşturup paylaşın. İnternetten de DLL indirip elle System32 ve SysWOW64 gibi yerlere de atmayın.
kral oldu çok şükür ne kadar teşekkür etsem azdır vallaha hakkını helal et zamanından aldıysam. peki pcyi kapattım yarında gireceğim bu oyuna aynı sorunu yaşarmıyım

Kral oldu çok şükür ne kadar teşekkür etsem azdır vallaha. Hakkını helal et zamanından aldıysam. Peki PC'yi kapattım yarında gireceğim bu oyuna aynı sorunu yaşar mıyım?

Rica ederim, ne demek. Sonunda çözdük. Muhtemelen yaşamazsınız. Başka oyunda, programda vs. 0xc000007b hatası alırsanız da oluşturduğunuz yeni raporunuzla beraber yeni konu açın.

Bu arada internetten DLL indirip atmayın. Bu sorunu daha da karmaşık hale getirir. Eksik DLL'lerin gerekli paketlerle kurulması gerekir.

Rica ederim, ne demek. Sonunda çözdük. Muhtemelen yaşamazsınız. Başka oyunda, programda vs. 0xc000007b hatası alırsanız da oluşturduğunuz yeni raporunuzla beraber yeni konu açın.

Bu arada internetten DLL indirip atmayın. Bu sorunu daha da karmaşık hale getirir. Eksik DLL'lerin gerekli paketlerle kurulması gerekir.
Tamamdır çok teşekkür ederim iyi günleriniz olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı