L.A noire GT 525M sistemde kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Penthos Music

Centipat
Daha fazla  
Bundan önce alınır mı diye bir konu açmıştım. Aldım indirdim fakat 30 FPS sorunu bile tam anlamıyla yok. 10 FPS alıyorum. Sistemim karşılıyor özelliklerini.
6 GB RAM.
1 GB GT525M ekran kartı.
i5 2450 2.50 GHz.
1 TB depolama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan önce alınır mı diye bir konu açmıştım. Aldım indirdim fakat 30 FPS sorunu bile tam anlamıyla yok. 10 FPS alıyorum. Sistemim karşılıyor özelliklerini.
6 GB RAM.
1 GB GT525M ekran kartı.
i5 2450 2.50 GHz.
1 TB depolama.

Optimizasyonu kötü ve 30 FPS sabit bir oyun. Ayarları düşüğe çekin deneyin.

Bu oyunun da optimizasyon özürlüsü olması lazım, çok fazla değişeceğini sanmıyorum ama oyunun kurulu olduğu yere geldikten sonra LANLauncher.exe'yi çalıştır, options kısmına gel ve command line kısmına -npd -str -nonv bu kodları yazıp Ok'a bas ve öyle dene. Ayrıca ayarlar en düşükte değilse en düşüğe çekin.

1GB ekran kartı ile oynanacak oyun değil hele ki optimizasyonu kötü olan bir oyun malum dolar 7.83TL iken ekran kartı almak bizlere çok zor geliyor dönemin şartları yapacak bir şey yok oynama derim.

Bu oyunun da optimizasyon özürlüsü olması lazım, çok fazla değişeceğini sanmıyorum ama oyunun kurulu olduğu yere geldikten sonra LANLauncher.exe'yi çalıştır, options kısmına gel ve command line kısmına -npd -str -nonv bu kodları yazıp Ok'a bas ve öyle dene. Ayrıca ayarlar en düşükte değilse en düşüğe çekin.
en düşükte

Geri
Yukarı