L oyuncu masası önerisi

fatihggk

Hectopat
Yer
Antalya
Merhaba arkadaşlar, l şeklin de oyuncu masası aramaktayım önerilerinizi bekliyorum.
Bütçe: 150 - 300 TL arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
MDF Levha alıp seçtiğin ayaklar ile kendine masa yapabilirsin. Gereksiz paradan kurtulup +1 deneyim kazanırsın. Ben Menteşe ile kapanıp açılabilen bir L masa yapacaktım ama odama uymadığı için yapmadım. Sende ürünleri tedarik edip yapabilirsin yoksa güzel bir L masayı 300 ₺'den aşağıya alma şansın yok.

İstediğiniz ebatlarda sunta veya MDF'yi kestirin bence. Ayak olarak da 6 adet şundan alsanız mis gibi olur. Hem ihtiyaç ve alanınıza göre seçim yapmış olursunuz.

Önerileriniz için teşekkür ediyorum, detaylı inceleyip karar vereceğim önerilerinize, fakat ben bir masa buldum ama kararsız kaldım.
.

Önerileriniz için teşekkür ediyorum, detaylı inceleyip karar vereceğim önerilerinize, fakat ben bir masa buldum ama kararsız kaldım.
.
Hepsi Home fena marka değil. Hepsiburada adına fason üretim yapılıyor. Bence 120 liraya hiç kaçırmayın. Ebat ve ihtiyaç olarak karşılıyorsa benim krom ayakların 5 tanesi zaten 125 lira. Hemen alın.

Ben ofis mobilyaları satan yerlerden satın aldım L şeklinde. Fiyatı biraz fazla ama en azından daha sağlam ve görüntüsü daha güzel.

İstediğiniz ebatlarda suntayı kestirin bence. Ayak olarak da 2 takım şundan alsanız mis gibi olur. Hem ihtiyaç ve alanınıza göre seçim yapmış olursunuz.

Sunta ile MDF aynı fiyatlara oluyor, piyasa çok saçma, çevremdeki ucuz sandığım yerleri arayıp fiyat isteyince sanki dünyadaki son ağacın meyvesini satıyor gibi fiyatlar verdiler. Linkteki levhaya bak kafanda fiyat oluştur, evinde şarjlı ile(elektrikli tornavida makinesi) yap. Yatağımın yanında bir masa gerek diye 2 tane masa için tahtayı kestim kenarlarını ütüledim (x30 y20 z60 ölçüsünde) ve ayak almayı unuttuğumu hatırladım problem değildi çünkü artan tahtadan eşit kesip yatay 2 tane ayak yaptım oldukça şık oldu görsen IKEA Kıbokkezukker diye bir ismi var zannedersin :D.

Hepsi Home fena marka değil. Hepsiburada adına fason üretim yapılıyor. Bence 120 liraya hiç kaçırmayın. Ebat ve ihtiyaç olarak karşılıyorsa benim krom ayakların 5 tanesi zaten 125 lira. Hemen alın.
Bu masa çok aklıma yattı yorumları okudum bazı insanlar ufak tefek problemler yazmış fakat o fiyata o masayı almak çok büyük mucize, ben kendim ona fazladan 3-5 vida atıp daha sağlam hale getireceğimi düşünüyorum sizce nasıl yorumlar da kurup resim paylaşan insanlar var bir inceler misiniz. 2020 bu son dönemler de bile alanlar var. Yerden yüksekliği felan sizce nasıl bir detaylı inceler misiniz rica etsem.
Ikea'da Linnmon masalar var. 2 tane alabilirsin. Renk ve boyutlarını kendine göre seçerek L yapabilirsin. Düz renkler daha ucuz oluyor. Montajı da oldukça basit.
Tavsiyem 60x120 olanı ana masa yapıp ve 60x100 ile L yapmak.

Onlara vereceğim fiyatlara çok daha iyisini alırım sağ ol. :)

Bu masa çok aklıma yattı yorumları okudum bazı insanlar ufak tefek problemler yazmış fakat o fiyata o masayı almak çok büyük mucize, ben kendim ona fazladan 3-5 vida atıp daha sağlam hale getireceğimi düşünüyorum sizce nasıl yorumlar da kurup resim paylaşan insanlar var bir inceler misiniz. 2020 bu son dönemler de bile alanlar var. Yerden yüksekliği felan sizce nasıl bir detaylı inceler misiniz rica etsem.

Tekrar sökmeyi düşünmüyorsanız vidalamadan önce tutkal da kullanabilirsiniz. Daha da hiçbir şey olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı