L925 mi Zenfone6 mı?

Halil Kayacan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun süredir youtube kanalınız üzerinden sizleri takip ediyorum ama forumda yeniyim. 1-2 gün içinde telefon almayı düşünüyorum bütçem ortalama 750-800 lira Lumia 925 ve Zenfone 6 arasında kaldım. Kamera, navigasyon ve tarayıcı performansının benim için öncelikli olduğunu söyleyebilirim. Kardeşim L1020 kullandığı için wp sistemini az çok biliyorum. L925'in kamera ve navigasyon uygulamaları konusunda beni üzeceğini düşünmüyorum ama cihazın yaklaşık 1.5 yıl önce çıkması sebebiyle donanım olarak beni ne kadar bir zaman götüreceği konusunda pek emin değilim. Zenfone 6 ise android ve bu fiyat segmentinde aklıma en çok yatan telefon oldu lumia daki gibi şu özelliği çok iyi diyemiyorum ama incelemelerini izlediğim kadarıyla bütün fonksiyonlarını belli bir düzeyde kullanmak mümkün. Şuan nokia c6-01 kullanıyorum hangisini tercih edersem edeyim beni üzmeyeceği konusunda şüphem yok :D Bu iki cihaz arasında tercih yapmama yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

arkadaşlar konuyu hortlatıyorum, konuyu ilk açtığımda telefonu alamamıştım şuan elimde canlı 800 lira para var ilk mesajdada belirttiğim gibi beni kamera ve stabilite konusunda üzmiyecek bir telefon arıyorum L925 şuan stoklarda olmadığı için L920 benim için ön planda ama donanım olarak biraz eski olduğu için biraz kafam karıştı bana 800 liraya kadar kamera ve stabilite konusunda iyi telefonlar önerir misiniz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı