La Casa De Papel 3. Sezon

1 senelik bekleyiş sona erdi. Kısaca yorum yapayım.

Arkadaşlar öncelikle, Berlin öldü. Bu kesin. İlk bölümlerde ölmemiş gibi geliyor fakat Floransa'da geçen sahnelerin hepsi önceden alıntılanmış. Berlin'in o kadar mermiden sağ çıkma şansı yoktu. Karakter çok sevildiği için 3. sezonda da böyle yaptılar. Bence 4. sezonu da gelecek çünkü çok açık bırakıldı sonu.

Şahsen ben kötü bekliyordum fakat 3. sezon gayet güzel olmuş. Berlin reisi görmek sevindirdi. Yeni gelen hamile polis ise çok zeki. Profesor'ü bile mat etti. Ama Profesor bunun altında kalmaz. 4. sezon gelse dahi bakalım Berlin'in sahneleri olur mu? Çünkü karakter öldü ama çok seviliyor. Berlin olmazsa dizi olmaz gibi bir şey oldu neredeyse. Palermo'da da hiç Berlin havası yoktu. Yine de fena karakter değil. Dizi umarım çok uzamaz. Bence 4. sezon final olmalı. Eğer olur da uzarsa çok saçma olur çünkü konu kalmıyor. Son sezonu çöp olan diziler gibi kötü hatırlamak istemiyorum. 4. sezon da her şey çözülsün ve bitsin. Biz diziyi efsane hatırlayalım.

Son olarak. Senciyiz Berlin reis!

Bugün baktım 5. bölüme kadar da bulamadım ya ben mi yanlış hatırlıyorum acaba? Bu arada sizin dediğiniz doğru ilk başta iki plan yapılıyor prof darphaneyi seçiyor dikkat etmemişim.

İlk bölümde profesör planı duyunca ordan çıkmak imkansız diyor. Bu lafı öyle anlamış olabilirsiniz belki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı