Lamba duy kısmı nedir?

Bazılarında soket yapısı olabiliyor fakat tek olarak bulmak zor.

O aparat ayrı satılmıyor, simit lamba ile monteli geliyor diye biliyorum. Belki "simit floresan lamba duyu" diye aratırsan çıkabilir.

Öyle aradım ayrı çıkmıyor lambaya bağlı çıkıyor.

O zaten lambanın bir parçası. Ayrı olarak bulmak zor. Komple almak gerekir.

İnternetten baktım öyle görünüyor ayrı yok çünkü bende simit lamba var komple almak istemiyorum.

Yapacak bir şey görünmüyor hocam. Elektrikçilere de bakabilirsiniz. Belki çıkma olarak vardır.

Bazılarında soket yapısı olabiliyor fakat tek olarak bulmak zor.

İşte ben de tek almak istiyorum.

Yapacak bir şey görünmüyor hocam. Elektrikçilere de bakabilirsiniz. Belki çıkma olarak vardır.

Anladım dostum teşekkürler.

Yok o değil.

Aynen ben de o şekilde düşünüyorum. Ayrıca onun takılıp, çıkartılabilir bir yapıda olduğundan da şüpheliyim.

Bazı marka modellerde var çıkıyor, o marka modellerini bulamadım, sıkıntı orada işte.
Arkadaşlar ben ismini öğrendim armatürmüş sonunda buldum Google'da.

Son düzenleyen: Moderatör:
DSCN1500.JPG

Merhaba. Hocam, sizin aradığınız elektrik parçası tam olarak budur, ama ismini "soket "olarak eskiden beri biliyorum. (Uzun 120 ve 60 cm. lik flüoresan tüplerin bağlandığı döner tipli karşılıklı soketlerde olduğu gibi) Flüoresan ampul + ışıklandırmada ışık dağıtıcı (difüzörlü) gövdesiyle bütünleşik yapıda olduğunda bu yapıya genellikle "armatür" deniyor. Kolay gelsin.

Eki Görüntüle 1319806
Merhaba. Hocam, sizin aradığınız elektrik parçası tam olarak budur, ama ismini "soket "olarak eskiden beri biliyorum. (Uzun 120 ve 60 cm. lik flüoresan tüplerin bağlandığı döner tipli karşılıklı soketlerde olduğu gibi) Flüoresan ampul + ışıklandırmada ışık dağıtıcı (difüzörlü) gövdesiyle bütünleşik yapıda olduğunda bu yapıya genellikle "armatür" deniyor. Kolay gelsin.
Teşekkürler yazıp ilgilendiğin için kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı