Lamzu Atlantis alınır mı?

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Arkadaşlar elimin boyu 17-9cm, profesyonel FPS oyuncusuyum ve bu yönde profesyonel bir mouse arıyorum. 2K civarında bütçem var ve aklımda 2 mouse var 1-Lamzu Atlantis 2-Ninjutso Sora. Claw grip tutuş şekline sahibim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlığının cevabını vermek gerekirse alınır. En mantıklı seçenekler yazdıkların. Aralarında 10 gram olması dışında neredeyse başka bir fark yok. Onun için de Sora stoku beklenir mi kişiye kalmış. Tasarım olarak da Lamzu Atlantis daha önde bence. İkisi de eline uyacaktır.

Konu başlığının cevabını vermek gerekirse alınır. En mantıklı seçenekler yazdıkların. Aralarında 10 gram olması dışında neredeyse başka bir fark yok. Onun için de sora stoku beklenir mi kişiye kalmış. Tasarım olarak da Lamzu atlantis daha önde bence. İkisi de eline uyacaktır.

Lamzu atlantis siparişini verdim. Önerileriniz için teşekkür ederim.

@Fatih ALEMDAR mouse kullanıyorsan eğer bilgi verme şansın var mı?

Kullanıyorum, çok memnunum. Gerçi bu aralar depremden dolayı oynayamadım ama fareyi alıp şehir değiştirdim. İnternet kafeye gidip takıp oynuyorum. Memnunum. Alacaksanız öneririm. Swar50 koduyla 50TL indirim kodu kazanıyorsun. Senden isteğim fareyi alırsan indirim kodundan kazandığın parayı Ahbap'a bağışlaman.

Kullanıyorum, çok memnunum. Gerçi bu aralar depremden dolayı oynayamadım ama fareyi alıp şehir değiştirdim. İnternet kafeye gidip takıp oynuyorum. Memnunum. Alacaksanız öneririm. Swar50 koduyla 50TL indirim kodu kazanıyorsun. Senden isteğim fareyi alırsan indirim kodundan kazandığın parayı Ahbap'a bağışlaman.
kral el boyuduna uygun mu senin

Geri
Yukarı