Lamzu Atlantis mini alınır mı?

Seonn

Centipat
Daha fazla  
Normal Lamzu atlantisle, mininin arasında sadece boyut ve ağırlık farkları mı var? İkisinin de fiyatı aynı. 49 gram olması çok dikkatimi çekti almayı düşünüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim? 19 cm elim var, claw grip.

6 gram kadar ağırlık farkı ve daha ufak boyutlar gerisi aynı.

19cm el için normal Lamzu daha mantıklı.

Screen_Shot_2023-03-31_at_10.04.23.png

Elinizin boyutuna göre seçim yapabilirsiniz. Tek fark boyut ve boyuta bağlı oluşan ağırlık farkı. Açıkçası çok küçük eliniz yoksa Mini modelini önermem.

Normal Lamzu atlantisle, mininin arasında sadece boyut ve ağırlık farkları mı var? İkisinin de fiyatı aynı. 49 gram olması çok dikkatimi çekti almayı düşünüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim? 19 cm elim var, claw grip.
Relaxed değil de aggressive sayılabilcek bir claw tutuşun varsa miniyi öneririm.

Daha önce ne kullandığına ne istediğine bağlı biraz. Kücük mouse lar kullanmış ve seviyorsan mini problem olmamalı. Agresif claw için bana normal versiyonu tavsiye etmişti inceleyen yabancı kanallar.

Yani 195 adamım Orochi de kullanıyorum DeathAdder V3 Pro da 😂 Orochi'yi istediğin an hiç çaba sarfetmeksizin kaldırıp sağa sola götürebilmek çok iyi bir olay ancak FPS oyunlarda eli doldurmaması da bir tık eh bir olay. Diğer Lamzu kullananların Reddit'teki başlıklarına bakabilirsiniz, eğer 19 büyük diye geçiyorsa OG Lamzu alın ama orta boysa mini olabilir (cidden hiçbir fikrim yok ebatlar hakkında))

Geri
Yukarı