Lamzu Atlantis Mini vs Pulsar X2 vs Endgame XM2we

Bütçe
1700-2250
Bana göre hepsi eşit lamzu ile pulsar sensör olrak bir tık daha Önde xm2 ye göre ama youtubeda inceleme videosu var gecikme olarak xm2we lamzu ve pulsardan daha Önde gözüküyor yani sensörün ismi çok önemli değil işlevi daha önemli:) 2. Olarak switchler Xm2we de ikisinden de iyi optik ve debounce 0.
3. Olarak malzeme kalitesi kaplaması yine xm2we ve pulsar aynı diye biliyorum ama lamzunun beyazının kaplaması bir tık diğerlerine göre daha kötü

Burada youtube inceleme linki de var tercih sizin ben olsam hangisi elime daha iyi oturacaksa onu alırdım hiçbiri sizi üzmez en az 2-3 sene kullanırsınız

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabi üzmez ama pulsar x2 ve lamzunun testlerinin yazılımları yüklenmeden yapıldığı söyleniyor siyah lamzu mini alıcam karar verdim.

Tabi üzmez ama pulsar x2 ve lamzunun testlerinin yazılımları yüklenmeden yapıldığı söyleniyor siyah lamzu mini alıcam karar verdim.
Hocam aldın mı? Ben de V2 pro, lamzu mini arasında kaldım. Lamzunun shape ı daha güvenli geliyor. Gecikme testlerinde lamzu gerçekten geride. Bu fark ne kadar hissedilir bilemeyiz tabi ama iyisi varken kötüsünü almak da mantıklı gelmiyor.

Hocam aldın mı? Ben de V2 pro, lamzu mini arasında kaldım. Lamzunun shape ı daha güvenli geliyor. Gecikme testlerinde lamzu gerçekten geride. Bu fark ne kadar hissedilir bilemeyiz tabi ama iyisi varken kötüsünü almak da mantıklı gelmiyor.
Ben xm2we almiştim elime uymadı viper v2 pro aldım gayet iyi oturdu elime şuan çok memnunum ama malzeme kalitesi olarak xm2we gerçekten hepsinden iyi bence onu kalite olarak tek geçerim

Bende çok kararsız kaldım normalde viper mini kullanıyorum 3 sene oldu artık değişeceğim arada double click atıyor. Aynı boyutlarda Lamzu mini, ninjutso sora ve pulsar x2mini arasında çok kaldım ne önerirsiniz sizce? Razer viper mininin tıklama hissiyatını seviyorum bi fikri olan var mı ? :) Viper mini ye sora çok yakın diyorlar genelde.

Bende çok kararsız kaldım normalde viper mini kullanıyorum 3 sene oldu artık değişeceğim arada double click atıyor. Aynı boyutlarda Lamzu mini, ninjutso sora ve pulsar x2mini arasında çok kaldım ne önerirsiniz sizce? Razer viper mininin tıklama hissiyatını seviyorum bi fikri olan var mı ? :) Viper mini ye sora çok yakın diyorlar genelde.
Dostum double click sorunu istemiyorsan optik switch mouse bakacaksın ileri de o dediklerin hepsinde double click olur ama optik switchler de olmaz. Xm2we, viper v2 pro, da v3 pro bunlara bakabilirsin

Geri
Yukarı