LAN Bağlantısı Ping Spike Sorunu

Graiudus

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi internetimde yaklaşık 8-10 saniye aralıklarla(değişiklik gösterebiliyor) ani ping fırlamaları yaşıyorum.
Dört aydır aynı sorunla interneti kullanıyorum. Dört ay önce download da yapsam upload da yapsam ping değerlerimde yükselme gözlemlemiyordum. Durduk yere anlayamadığım bir şey oldu ve sürekli ayni şey olup duruyor. Oyunlarda ani ping yükselmesi yaşıyorum. birden çok oyunda denedim, oyun sunucularıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Hadi diyelim ki benim bilgisayarımda virüsten kaynaklı sorun; farklı bir bilgisayardan denedim orada da ayni sey devam ediyor. DNS değiştirdim işe yaramadı.
Durum ile ilgili komut istemcisi üzerinden ping değerlerimin screenshotunu aşağıda bulabilirsiniz.

Daha önce bu sorunu yaşamış olan arkadaşım varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Gercekten oyun oynamak ızdırap haline geldi.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı