Land Rover Freelander 1 2.5 v6 HSE İnceleme

Onatygt

Hectopat
Yer
İstikbal göklerdedir! M.Kemal ATATÜRK
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Land Rover Freelander 1 2.5 v6 HSE araca yaklaşık 5000kilometredirli bizde. Ben yaklaşık 1000km kullandım ve 2500km içindeydim. Aracın şasisi VAG grubu araçlara göre daha sıkı hissettiriyor ve cidden size güven veriyor. Kardan şaftı takılı olmamasına rağmen hızlanması ve yol tutuşu bence o yükseklikteki ve ağırlık merkezi yukarda olan araca göre baya iyi yol tutuyor. Lastiklerini yeni Pirelli Scorpion Verde 215/65/16 taktık. Yağmurlu havada virajlara 120 ile girmemize rağmen baya iyi yol tutuşu ve denge sağladı. Kaloriferi baya iyi ısıtıyor. Koltukları sizi iyi sarıyor. Ses sistemi Lan Rover 770 modeli var 2 tiz ve 6 hoparlöre sahip ama gayet iyi tınlıyor. Motoru Rover KV6 modeli, 177hp 236nm üretiyor. Şöyle bir durum var eğer siz eski araçlara pek alışık değilseniz bu aracı yola oturtmanız biraz zordur. Sormak istedikleriniz varsa cevaplarım.

Not: Fotoğraflar temsilidir. Aracın fotoğrafını çekmeyi hiç akıl etmedim. 😅
1605687760060.png
1605687776675.png

Son düzenleme:
Çok fazla kronik sorunu olduğunu duymuştum, ne kadar doğrudur?
Kronik sorunu anlamayan ustalar ve yanlış yedek parça, yanlış yağ, yanlış soğutma sıvılarıdır. Tek sıkıntısı hararet yapma ihtimalleri var, onun sebebi ise yan sanayi termostat ve termostat üzerindeki contanın takılmamasıdır.

Geri
Yukarı