Laptop 100 TL Soğutucu Önerisi

arda13olmez

Centipat
Merhaba, laptopumun modeli Lenovo 81BT. Soğutma yerleri tamamen altta bulunuyor. Bu yüzden 100 TL'ye bir laptop soğutucusu almak istiyorum, PC çok ısınıyor çünkü. Önerileriniz nedir?

Not: Sesi fazla olabilir, ses konusuna çok takmıyorum.

PC çok ısınıyorsa soğutucudan önce termal macun vb. bakımları yapmanız önemli. Sonrasında soğutucu ile 3-4 derece maksimum soğutma desteği sağlayabilirsiniz. Öncelikle temizlik yaptırın size tavsiyem.

PC çok ısınıyorsa soğutucudan önce termal macun vb. bakımları yapmanız önemli. Sonrasında soğutucu ile 3-4 derece maksimum soğutma desteği sağlayabilirsiniz. Öncelikle temizlik yaptırın size tavsiyem.
Teşekkürler Önerini Dikkate Alıcağım.
Dediğiniz Gibi Laptopu Temizlettim Ve Termal Macununu Yeniledim. 3 Derece Fark Etti. Yani Soğutucuda Lazım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı