Laptop 1650 vs 1650 Ti

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim size söylediğim değerler en yüksek ayarlarda. Videodaki arkadaş performansı yüksek düzeyde etkileyen MSAA ayarını açmamış. 10-15 FPS etkileyen bir ayar.

Özür dilerim kusura bakmayın çok teşekkür ederim peki onun grafiğe etkisi nedir acaba
Estağfurullah, kenar yumuşatma olarak geçiyor Türkçesi. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir görüntü için kullanılması gereken bir ayar. Genel olarak 2x,4x,8x ve kimi zaman 16x olarak görülebilen bir ayar. Tavsiyem 4x veya 8x olarak kullanmanızdır.

Estağfurullah, kenar yumuşatma olarak geçiyor Türkçesi. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir görüntü için kullanılması gereken bir ayar. Genel olarak 2x,4x,8x ve kimi zaman 16x olarak görülebilen bir ayar. Tavsiyem 4x veya 8x olarak kullanmanızdır.
Sizin laptopunuz ile linkini attığım ürün arasımda kaldım

Sizin laptopunuz ile linkini attığım ürün arasımda kaldım
Ben de bu ürünü takip ediyordum. Zamanında 7000e görmüştüm ancak o zaman bütçem yetmiyordu. 9000 tlye alınacak bir ürün değil bence. i5 9300H ile i7 10750H arasında büyük fark var. 1660Tİ ile 1650Tİ arasında da fark söz konusu ama i5 in besleyememe gibi bir durumu olabilir ve ileride yeterli olmayabilir. Ayriyetten MSİ ürününü alırsanız ram ve depolama eklemeniz gerekir yaklaşık 10000e almış olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı