Laptop 2. Ekranı NVIDIA Kontrol Ediyor

incxbxs

Hectopat
Daha fazla  
@Recep Baltaş Gözden kaçırmış olabileceğiniz bir bug daha olabilir. Laptopu HDMI ile 2. bir ekrana takıp ekranı genişlet dediğimizde, 2. ekranı NVIDIA sürüyor! İlk ekranı Intel. Aygıt yöneticisinden NVIDIA'yı disable edince 2. ekran kesinlikle gelmiyor.

Konu ile ilgili HP forumunda bir post bulabildim. Aynı durum Dell'lerde de var. Intel sorunun kaynağı olarak HDMI'ın fiziksel olarak NVIDIA kartına bağlandığını için olabileceğini söylemişler ama bana bu biraz uydurma gibi geldi. Başka bir işletim sistemi ile deneme şansım yok. Siz de bir kontrol eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş Gözden kaçırmış olabileceğiniz bir bug daha olabilir. Laptopu hdmi ile 2. bir ekrana takıp ekranı genişlet dediğimizde, 2. ekranı nvidia sürüyor! İlk ekranı intel. Aygıt yöneticisinden nvidia'yı disable edince 2. ekran kesinlikle gelmiyor.

Konu ile ilgili HP forumunda bir post bulabildim. Aynı durum dell'ler de de var. Intel sorunun kaynağı olarak hdmi'ın fiziksel olarak nvidia kartına bağlandığını için olabileceğini söylemişler ama bana bu biraz uydurma gibi geldi. Başka bir işletim sistemi ile deneme şansım yok. Sizde bir kontrol eder misiniz?
Bu zaten uzun yıllardır böyle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı