Laptop Açıldıktan 30 Saniye Sonra Kapanması

@Handsome Reis @Siyah Martı @LifeIsGood @Wheeler Man
Merhaba tekrardan, çok teşekkür ederim ilginiz ve yardımlarınız için.
Sorun çözülmese de bir gelişme kaydettim ve sizinle paylaşmak istedim. Bilgisayar açılırken BIOS'a girip rastgele bir şeyleri DISABLE yaptıktan sonra değişiklikleri kaydetip çıktım. Bilgisayar kapanmadan tekrar açıldı ve BIOS'a girdim. Bilgisayar kapanmadı ve şu an bilgisayardan yazıyorum. Ama sorun şu ki bilgisayarı tamamen kapatıp açtığımda yine 30 saniye sonra kapanıyor. Önceki DISABLE olan bir şeyi yine ENABLE yapıp kaydedip çıkınca tekrar bilgisayar kapanmadan devam edebiliyor. Yani eğer bilgisayar açılırken BIOS'tan bir şeyleri değiştirip (ne olduğu önemli değil, bir kaç farklı şey ile denedim) kaydedip çıkarsam bilgisayar tekrar açılıyor ve kapanmıyor. Tamamen kapanıp güç kesildiğinde ise tekrar aynısını yapmak zorunda kalıyorum. Bir yorum ya da düşünceniz var mı diye sizinle paylaşıp sormak istedim. Aşağıya gerekli değerleri ekleyeceğim.
Bu arada, BIOS güncel.
ss.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı