Laptop açılırken CMD ekranı saniyelik gidip geliyor

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. Bu sanırım pek olan bir şey değil ya da ben fark etmiyorum ama bugün çok net gördüm. Bilgisayarı ilk açıp şifremi girdikten sonra ekranda sanırsam CMD açılıp kapanıyor. Tam milisaniyelik olduğu için çok göremiyorum ama bir 3-4 defa açılıp kapandı sonra komple gitti. Bu sizce neden oluyor olabilir?

Peki yakın zamanda crakcli oyun yüklemiş mıydı?
Yok herhangi bir crackli yazılım da indirmedim. Sadece şunu söyleyebilirim. Bilgisayarı ilk aldığımda benim haberim yokken babam bilgisayarcı bir arkadaşına Windows'u kurdurmuş ama adam KMSpico'dan kurmuş. Ben de bayağı 1-2 yıl kullandıktan sonra fark ettim. Ondan sonra formatla temiz kurulum yapıp kendim bir ürün anahtarı alıp etkinleştirdim.

Yok herhangi bir crackli yazılım da indirmedim. Sadece şunu söyleyebilirim. Bilgisayarı ilk aldığımda benim haberim yokken babam bilgisayarcı bir arkadaşına Windows'u kurdurmuş ama adam KMSpico'dan kurmuş. Ben de bayağı 1-2 yıl kullandıktan sonra fark ettim. Ondan sonra formatla temiz kurulum yapıp kendim bir ürün anahtarı alıp etkinleştirdim.

O zaman endişe etmene gerek yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı