Çözüldü Bilgisayar açılırken onarım ekranı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

slsonicz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün okuldan geldim ve bilgisayarımı açmak için tuşa bastım ancak açılmadı. Sorun şu şekilde, bilgisayar ya Windows yüklenme ekranında takılı kalıyor veya otomatik onarım hazırlanıyor dedikten sonra siyah ekran geliyor ve sadece mouse imleci gözüküyor. Annem dedi ki ben okuldayken kedi bilgisayara zıplayıp, açmış ve o da güç düğmesinden kapatmaya çalışmış. Sebebi bu olabilir mi yoksa kendiliğinden mi bozuldu? Ben bu sorunu nasıl çözebilirim? Format atmak istemiyorum çünkü daha 1 hafta bile olmadı format atalı.

Çözüm
Kusura bakmayın hocam benim yaşadığım sorun sizinki ile aynı değilmiş. Benimkinde mavi ekran geliyor ama düzeltmesi kolay oluyordu.

Hocam sorunu halletim, ben HDD diski oyunları kurmak için kullanıyordum eski bilgisayarımdan söküp buna takmıştım. Fişini çektim açıldı direkt. Çok eski bir disk bir de sorunlu demek ki.
Emin değilim ama bence HDD kullanıyorsanız ve bilgisayarı güç düğmesinden kapatırsanız verileri tam yazamıyor ve açılırken disk hatası veriyor. Benim de başıma çok geliyordu başlat menüsünden kapatmaya başladığımdan beri olmuyor.

Emin değilim ama bence HDD kullanıyorsanız ve bilgisayarı güç düğmesinden kapatırsanız verileri tam yazamıyor ve açılırken disk hatası veriyor. Benim de başıma çok geliyordu başlat menüsünden kapatmaya başladığımdan beri olmuyor.
HDD var ancak işletim sistemi SSD içerisinde. Sorun olur mu yine?

Kusura bakmayın hocam benim yaşadığım sorun sizinki ile aynı değilmiş. Benimkinde mavi ekran geliyor ama düzeltmesi kolay oluyordu.

Hocam sorunu halletim, ben HDD diski oyunları kurmak için kullanıyordum eski bilgisayarımdan söküp buna takmıştım. Fişini çektim açıldı direkt. Çok eski bir disk bir de sorunlu demek ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı