Laptop açılış logosundan sonra ekran 5 saniye kararıyor

Zaten her bilgisayarda öyle.
Daha önce msi ve hp laptop kullanma şansım oldu 1-2 hafta hiç dikkatimi çekmemişti bu durum

İyi akşamlar. Öncelikle hayırlı olsun. Tam model bilgisi verebilir misiniz?
İyi akşamlar,

Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP030 AMD Ryzen 7 7735HS 8GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar​

sıfırsa garantiye gönderin hiç uğraşmayın bariz fabrikada üretim hatalı model gelmiş
Pazartesi günü Hepsiburada'dan aldım 11 Temmuz'a kadar iade hakkım var ama birisi normal diyor diğeri anormal diyor ben de pek bilmediğimden arada kaldım.

Daha önce msi ve hp laptop kullanma şansım oldu 1-2 hafta hiç dikkatimi çekmemişti bu durum

İyi akşamlar,

Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP030 AMD Ryzen 7 7735HS 8GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar​

Pazartesi günü Hepsiburada'dan aldım 11 Temmuz'a kadar iade hakkım var ama birisi normal diyor diğeri anormal diyor ben de pek bilmediğimden arada kaldım.
O ekranı kaldırma arkadaşın söylediğini dene.

Aygıt yöneticisinden.
1687995360867.png
Yanlış bir şey yapmak istemiyorum yönlendirebilirseniz çok sevinirim

Eki Görüntüle 1840041 Yanlış bir şey yapmak istemiyorum yönlendirebilirseniz çok sevinirim
Hocam ilk windows update yerine gel. Sonra windows update 1 haftalığına duraklati seç. Daha sonra aygıt yöneticisine gel. Monitörler yerindeki yere bas. Orada çıkan şeye cihazı kaldıra baş uyarıya evet de. Ekran gidicek bilgisayarı kapat aç yap. Düzelicek.

VEED - WhatsApp Video 2023-06-29 saat 00.57.38.mp4 VEED - WhatsApp Video 2023-06-29 saat 00.57.40.mp4 Dediğim olaylar bunlar

Hocam ilk windows update yerine gel. Sonra windows update 1 haftalığına duraklati seç. Daha sonra aygıt yöneticisine gel. Monitörler yerindeki yere bas. Orada çıkan şeye cihazı kaldıra baş uyarıya evet de. Ekran gidicek bilgisayarı kapat aç yap. Düzelicek.
1687995891242.png

dediğinizi yaptım ekran gitmedi ama monitörler kısmı gitti.

Endişelendiğimden değil, dediğinizi yaptığım için sizi bilgilendirmek istedim.
Gayet normal hocam?

Sakin dediğimi yapma normal zaten bunlar.

O zaman üstte yardım kısmının altında bir büyütecli simge var ona bas geri gelmesi lazım monitörler yerinin.

Endişelendiğimden değil, dediğinizi yaptığım için sizi bilgilendirmek istedim.
Tamam hocam her bilgisayarda windows açılırken logo gittikten sonra siyah ekran gelir. Ve oyuna oyuna girerkende ekran ölçeklemesi için öyle gidip gelme yapar. Bu chrome'lik birşey değil mesela bir klasöre girip sonra oyuna girsende ayni gidip gelme olur. Bunlar normal seyler.

Geri
Yukarı