Çözüldü Laptop adaptörü patladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

laurencohann

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3'lü prize takılıydı ve ses çıktı adaptörden su gibi bir şey çıktı. Üstelik elektrik gidip geliyordu şu anda elektrik yok bozulmuş mudur? Yeni aldım.

Dosya Ekleri

• 20240102_185724.jpg
    20240102_185724.jpg
    163,6 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 3'lü prize takılıydı ve ses çıktı adaptörden su gibi bir şey çıktı. Üstelik elektrik gidip geliyordu şu anda elektrik yok bozulmuş mudur? Yeni aldım.
Öncelikle geçmiş olsun. Yan sanayi adaptöre benziyor. Aldığınız yere iade edin almazlarsa tüketici hakem heyetine vereceğim diyin.

Hocam söylediklerinize bakılırsa ciddi problem. Garantiye gönderin.

Hocam söylediklerinize bakılırsa ciddi problem. Garantiye gönderin.

Hocam çalışırsa ne yapmalıyım şu an elektrik yokta deneyemiyorum.

Alkalin pil gibi akmış ben böyle bir şey görmedim. Adaptörlerin içindende akacak bir şey yok ki.

Hocam sıvı çok az ve kötü kokuyor hala takıp denemedim sizce takmalı mıyım? Elektrikler gelince, ayrıca çalışır durumdaysa kullansam laptopa zarar verir mi?

Hocam çalışırsa ne yapmalıyım şu an elektrik yokta deneyemiyorum.

Hocam çalıştırmayı denemeyin bile. Pil gibi akan adaptör olmaz. İade edin düzgün bir adaptör alın.

Geri
Yukarı