Laptop alım satımı yapmak ne kadar mantıklı?

TarıkY

Yoctopat
Daha fazla  
Selam, elimizden bu güne kadar hep yetersiz özelliklere sahip laptop PC'ler geçtiğinden tamir tadilatla çok haşır neşir olduk. Bu yüzden 1k-1.5k civarı laptopları alıp sorunu varsa çözüp destekliyorsa RAM'ini yükseltip SSD takıp satmak mantıklı mı? Bu fiyat aralığındaki laptoplar eski geldi gözüme ama SSD'li 8 GB RAM'li laptopu alan olur mu? Merak ettim fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, elimizden bu güne kadar hep yetersiz özelliklere sahip laptop PC'ler geçtiğinden tamir tadilatla çok haşır neşir olduk. Bu yüzden 1k-1.5k civarı laptopları alıp sorunu varsa çözüp destekliyorsa RAM'ini yükseltip SSD takıp satmak mantıklı mı? Bu fiyat aralığındaki laptoplar eski geldi gözüme ama SSD'li 8 GB RAM'li laptopu alan olur mu? Merak ettim fikirlerinizi bekliyorum.

Alan gayet olur, ben satıyorum şu an bir tane :D

Benim de hep düşündüğüm şeydi, yarın da ben başlıyorum İstanbul içi kapışırız.

Bu arada eğer sorunları çözebilecek kapasitedeysen illaki alınır, insanlar hâlâ günlük kullanım da vs kullanmak için 2. el ucuz laptoplara başvuruyorlar.

Son düzenleme:
Mantıklı gibi fakat hocam, vergilendirmeden dolayı belki de düşündüğünüz kadar kar elde edemeyebilirsiniz. Eğer dediğin gibi iyi anlıyorsan bu işlerden ve çevren az buçuk geniş ise halledersiniz.

Geri
Yukarı