Laptop alınırken hangi marka tercih edilmeli?

Her modeli soğutmaz, G770 gibi cihazlarda denemeni öneririm. Aynı şekil kullandığın Victus model de macun değişince çok bir fark olmaz.

Biz zaten cihazın stok halini övmüyoruz.

Kullandığım model ısınmıyor zaten sürsem ne fayda edebilir sence :D? limitlendirilmiş işlemci sence ısınabilir mi oyun esnasında?

Cok genel bir soru ama ben de kendimce biseyler yazayim. Yalniz beyler, yorumlari biraz anlayisli okuyali ya. Hemen de 'konu bilgisizligi' ile yaftalaniyoruz. Sonucta bu bir yorum ve sahsi gorus. Neyse herseye ragmen listemi paylasayim.

1.MSI: Adamlar yapiyor soylicek bisey yok. GF serisinden uzak durun geri kalani ne kadar para, o kadar kofte.
2.Dell: Garanti politikalari en saglam, yari yolda birakmaz. Ciddi is yapiyorlar.
3.Lenovo: Estetik acidan cok iyi laptoplar, donanimsal sorunu da pek yok, garanti ile isinizin olmayacagini bilsem daha farkli bir sirada olabilirdi.
4.Acer: Herseyden biraz var, biraz estetik biraz donanim, iyi bir fp markasi.
5.Asus: Aslinda cok kaliteli laptoplar uretiyor ama en ucuzdan en pahalliya bir suru cesidi oldugu icin ve insanlar da memnuniyetten cok rahatsizliklarini anlattigi icin diger markalari daha one yazmak durumunda kaldim.
6.Hp: Laptop piyasasinin Pagasus u diyebilirim, isinizi gorecektir, ama ucuzlugu da hissedeceksiniz.

Bu liste aslinda alinabilir laptoplar listesi. Geri kalanlar icin yorum yapmiyim....

Cok genel bir soru ama ben de kendimce bir şeyler yazayim. Yalniz, yorumlari biraz anlayisli okuyali ya. Hemen de 'konu bilgisizligi' ile yaftalaniyoruz. Sonucta bu bir yorum ve sahsi gorus. Neyse her şeye ragmen listemi paylasayim.

1.MSI: Adamlar yapiyor söyleyecek bir şey yok. GF serisinden uzak durun geri kalani ne kadar para, o kadar kofte.
2.Dell: Garanti politikalari en saglam, yari yolda birakmaz. Ciddi is yapiyorlar.
3.Lenovo: Estetik acidan cok iyi laptoplar, donanimsal sorunu da pek yok, garanti ile isinizin olmayacagini bilsem daha farkli bir sirada olabilirdi.
4.Acer: Her şeyden biraz var, biraz estetik biraz donanim, iyi bir F/P markasi.
5.ASUS: Aslinda cok kaliteli laptoplar uretiyor ama en ucuzdan en pahalliya bir suru cesidi oldugu icin ve insanlar da memnuniyetten cok rahatsizliklarini anlattigi icin diger markalari daha One yazmak durumunda kaldim.
6.HP: Laptop piyasasinin Pagasus u diyebilirim, isinizi gorecektir, ama ucuzlugu da hissedeceksiniz.

Bu liste aslinda alinabilir laptoplar listesi. Geri kalanlar icin yorum yap miyim?..

Teşekkür ediyorum

MSI, Lenovo ve Monster. Limitli soğutması yetersiz cihazlar almaktansa bu üç markanın cihazlarına bakabilirsiniz.
Cahil hahaha'sı diye yorumladım hahaha atanları.

Cidden bir insan nasıl bu derece cahil olur kestirmek güç. Youtube açıp teker teker çıkardıkları cihazları Hardware düzeyinde inceleseler kendileri de görecekler. Vakit alacak, deneyim gerektirecek bir şey kesinlikle değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı