Laptop alınırken hangi marka tercih edilmeli?

Onlar değil attım yukarıda😀

Evet marka basıp geçiyorlar. Bir model msı kasasına sahipti

Rakibi nedir dostum?
Msi'da kötü bana göre rog serisi varken asla alınmaz paramda yetiyordu almadım iyiki de almamışım 30 35 bin bütçem olsa asla monster almam hatta bedava versinler yine kullanmam kullanırsamda ne olayim bu kadar da açık konuşuyorum 🙂

MSI'da kötü bana göre ROG serisi varken asla alınmaz paramda yetiyordu almadım iyi ki de almamışım 30 35 bin bütçem olsa asla Monster almam hatta bedava versinler yine kullanmam kullanırsamda ne olayim bu kadar da açık konuşuyorum 🙂

Laptop markaya değil modele göre alınır bunu bilmeden yorum yapma. Attığım laptap limitsiz olmasının yanına 154 watta 93 derece gibi sonuçlara sahip. ROG serisi bu fiyata sana ne verecek? İncelemede yolladım ama yine de kendi bildiğinizi okuyorsunuz.

Türkçe konuşursan anlaşabiliriz😀
Arkadaşlar monster önerenler şaka mı ? 1 Yıla kalmaz donanım problemleri ile uğraşmak istiyorsanız alınır tabi ki clevo kasayı saymıyorum bile.
𝗖𝗔𝗦𝗣𝗘𝗥 𝗩𝗘 𝗘𝗫𝗖𝗔𝗟𝗜𝗕𝗨𝗥 𝗔𝗟𝗠𝗔𝗬𝗜𝗡 𝗔𝗟𝗗𝗜𝗥𝗧𝗠𝗔𝗬𝗜𝗡!

Arkadaşlar Monster önerenler şaka mı? 1 yıla kalmaz donanım problemleri ile uğraşmak istiyorsanız alınır tabii ki Clevo kasayı saymıyorum bile.
𝗖𝗔𝗦𝗣𝗘𝗥 𝗩𝗘 𝗘𝗫𝗖𝗔𝗟𝗜𝗕𝗨𝗥 𝗔𝗟𝗠𝗔𝗬𝗜𝗡 𝗔𝗟𝗗𝗜𝗥𝗧𝗠𝗔𝗬𝗜𝗡!

@Artoria Pendragon @LittleWarlocc @Xevanior @646148 ever biz komple şakayız. Problemli model belli problemsiz belli. Eski Clevo kasalardaki sorunları yeni tonfang kasa ile karşılaştırma.

Bütçe belirtilseydi zaten demezdim ve ben gidipde 50-60k bütçeye monster almam. Kusura bakma.
Bunlar u.... şeklinde başlayan bir şey ekibi ama söylersem time out yiyeceğim için söyleyemiyorum.
Önerdikleri cihazlar genellikle ya bütçe dışı ya da bebat oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı