Laptop almak için kasım indirimleri beklenmeli mi?

TatarBekir

Hectopat
Yer
Muğla/Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 16 R7 7840HS RTX4060

Ryzen 3 3100 ASUS A320M-F ASUS GTX 1650S XPG Gammix 8 GB DDR4 Adata 512 GB SSD Corsair Carbide SPEC-05
Meslek
Öğrenci
Kasım indirimlerinde indirime girmesini beklediğiniz fiyat performans Gaming laptoplar neler?

Kasım indirimlerinde indirime girmesini beklediğiniz fiyat performans Gaming laptoplar neler?
36.5k'ya 4070'li laptop kaçtı bu sabah. 39k'ya şuan amazon'da var ve halen deli gibi ucuz. Paran varsa al geç. Ben satmak için alacağım.

Bence artık kazık atıyorlar eskisi gibi değil indirim ayağına bindirim yapanda oluyor.

Bunun fiyatı zaten 39 40 civarı değil miydi?
Sabah 36.5k idi. Tam alacaktım sayfayı yeniledim 55k'ya fırladı. 39K'ya 4070 cihaz bulunmuyor. En düzgünleri 46-50k arası değişiyor. 44k civarına satılır diye düşünüyorum.

Bence artık kazık atıyorlar eskisi gibi değil indirim ayağına bindirim yapanda oluyor.

40k ya Nitro 16 var kafama yattı birkaç ay öncesinde 37k ya düşmüş gene düşer diye bekliyorum belki daha mantıklı bir cihaz bulursam onu alabilirim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı