Laptop aniden donuyor

Hocam bilgisayarı test eder misiniz? Ben HP kullanıyorum onun test sistemi var, eğer Lenovo'nun varsa sizde yapın. Direkt Lenovo ile iletişime geçin hatta bir sıkıntı varsa bir işlem uygulamadan garantiye yollarsınız. Sadece HDD'yi değil tüm her şeyi test edecek bir sistemden bahsediyorum bu arada.

Hocam servis çok uzak garanti süresi dolalı çok uzun süre oluyor uygulama var mıdır tarayabileceğim.

Hard diskin açılırken, veri yazarken, donduğu sıranın ve kapanırken sesini kaydedip paylaşır mısın?
Cızırt gibi sesler geliyor mu bir de?

Olur hocam eve geöeyim paylaşayım evet cızz diye ses geliyor ve fan çok hızlanıor.

Hard diskin açılırken, veri yazarken, donduğu sıranın ve kapanırken sesini kaydedip paylaşır mısın?
Cızırt gibi sesler geliyor mu bir de?

Hocam bir de işte böyle Riot Client'te filan donuyor yani.

Ya SSD geçin ya da Windows 2019 LTSC veya Windows 8.1 kurup deneyin hocam.
Hocam 8.1 kurmayı denetim ama hiç internet gözükmüyor ancak ethernet ile bağlanbiliyor ethernette bende yok

Disk gayet iyi kapattığınız servisleri geri açın düzelecektir sıfırlarsanız daha iyi olur.

Hocam o servisler ne bilmiyorum ki HDD dışı bir sorun olabalir mi zaten formatta demedim aynısı oldu hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Wi-Fi diye bir kısım hiç gözükmüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı