Laptop arka kapağı kapanmıyor

deleteren

Hectopat
Merhaba, laptopumun arka kapagini açtım ve simdi kapatmaya calisiyorum fakat kablolari yerinden cikiyor. Alttaki videoda gosterdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o siyah şey o kabloyu tutan şey. Yaşadım biliyorum. O kapakçık bilgisayarı aldığınız gunden beri orda oluyor o kabloyu sıkıştırıyor ve sabit kalmasını sağlıyor. Sokmaya çalıştığınuz kablo %90 touchpad in kablosudur. eğer touchpad i kullanmıyorsanız hiç zorlamayın kısa devre yapmasını engelleyip takmayın oraya.

Hocam USB ve touch pad kablolari muhtemelen ikiside takilmiyor.

Hocam o siyah şey o kabloyu tutan şey. Yaşadım biliyorum. O kapakçık bilgisayarı aldığınız gunden beri orda oluyor o kabloyu sıkıştırıyor ve sabit kalmasını sağlıyor. Sokmaya çalıştığınuz kablo %90 touchpad in kablosudur. eğer touchpad i kullanmıyorsanız hiç zorlamayın kısa devre yapmasını engelleyip takmayın oraya.

Yani düşük bir ihtimal kısa devre yapabilir.

Pardon yanlış gormüşüm klavyenin flex kablosuymuş.
Hocam bu zaman Kadar o siyah seyler olmadan calismis ve kisa devre olmasin eger cok dusuk ihtimal diyorsaniz yine boyle yapacagim.

Dosya Ekleri

• IMG20220628231822.jpg
    IMG20220628231822.jpg
    270,7 KB · Görüntüleme: 19
O siyah seyi sokmusler ama bu zaman Kadar bir sorun olmadan gitti simdide gidebilir. Eger anakarta bir sey olmadan gider derseniz bantlayacagim.
Bilgisayarın garantisi vs yok mu?

O siyah seyi sokmusler ama bu zaman Kadar bir sorun olmadan gitti simdide gidebilir. Eger anakarta bir sey olmadan gider derseniz bantlayacagim.
ve ne kadar zamandır çalışıyor? Touch pad çalışıyor mu ?

Geri
Yukarı