Laptop bakım 50TL çok mu?

SHROZEN

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarcıya gittim dedi içini temizlerim bir de termal macun 50 TL bu işin incelikleri nedir biraz bir şeyler yazsanıza bilgileniyim.

Bilgisayarcıya gittim dedi içini temizlerim bir de termal macun 50 TL bu işin incelikleri nedir biraz bir şeyler yazsanıza bilgileniyim.

Hangi termal macunu süreceğini sor ve buraya yaz ama bence hiç gerek yok para vermeye. Laptopu temizlemesi çok kolaydır. YouTube'dan 10dakikalık video izlesen kendin de yaparsın.

İncelikleri ise, laptop açılır (bunun zorluğu laptoptan laptop değişir, bazı laptoplar var ki 1 gününü alabiliyor açıp toplaması neredeyse) fan çıkartılır toz temizliği yapılır, termal macun sürülür ve geri toplanır.

Hangi termal macunu süreceğini sor ve buraya yaz ama bence hiç gerek yok para vermeye. Laptopu temizlemesi çok kolaydır. YouTube'dan 10dakikalık video izlesen kendin de yaparsın.

Ben açmayı denedim ama klavye falan çıkması gerek yani biraz profesyenellik lazım midyada bulgura giderken evdeki pirinçten olmayalım.

Aslında MasterGel Pro ayarında bir termal macun kullanıyorsa fiyat normal. En komplike kasaların bile sökülmesi taş çatlasa 15-20 dakika sürer. Toplaması daha kısa sürer. Yarım saatte 50 TL ücret alıyor gayet normal. Hatta piyasaya göre de iyi fiyat diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı