Laptop bataryası nereden alınır?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. Çok sevdiğim bir bilgisayarım var. Gayet de memnunum. Ama batarya almam gerekiyor buna. Hiçbir yerde de batarya bulamıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

ASUS Vivobook Pro 17 N705-FD

Bu satıcıdan alabilirsiniz fakat parspowerdan ürün alıp para iadesi alamamış kişilerdenim. Satıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Adamlar tüketici haklarını bile kandırmanın yöntemini bulmuşlar. Sorun çıkarsa paranızı unutun. Başka bir satıcıda bulamıyorum maalesef.

Bu satıcıdan alabilirsiniz fakat parspowerdan ürün alıp para iadesi alamamış kişilerdenim. Satıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Adamlar tüketici haklarını bile kandırmanın yöntemini bulmuşlar. Sorun çıkarsa paranızı unutun. Başka bir satıcıda bulamıyorum maalesef.

Ben pek oraya güvenemedim hocam ama.

Ben pek oraya güvenemedim hocam ama.

Güvenilmiyor zaten. N11'le ve tüketici haklarıyla çok uğraştım. Adamların o kadar olumsuz yorumu olmasına rağmen 10 puan gösteriyor.

Çok pahalı hocam.

Asus Yetkili Servisi acaba bataryayı satmıyor mu ?
Adana da var mı ki ?

Adana da var mı ki?

İstanbul'daki servisini arayıp temin edebiliyorlar mı sorabilirsiniz? ASUS Türkiye müşteri hizmetlerini direkt arayın. Satın aldığınızda size ücretsiz kargoyla gönderim yapıyorlar bildiğim kadarıyla.

Geri
Yukarı