Laptop bataryası ölüyor

Daha fazla  
Zaten 8-9 yıl oldu beklenirdi. Laptop tamamen batarya ömrü yüzünden ölüyor. Aileme değiştirelim diyorum. Sen çok takılıyorsun onunla olmaz, diyorlar. Garibanım, bugün uzun bir işim çıktı uyku moduna aldım. Geri döndüm, zavallı yaşam ünitesine bağlar gibi adaptöre takdım. Açmaya çalıştım, güç ışığı kapanıp açılıyor. Kullağımı yakınlaştırıp dinlediğim de, içeriden sela sesleri yükseliyordu :D Şaka bir yana tiz bir ses vardi, adaptörü çıkarıp denediğimde açıldı sonra tekrar kapandı. Uyku modunda hiç ses çıkarmaz normalde. Sonra ne oldu, oldu açtım. Technopat'a tam girecektim, laptop "kahrolsun hayat" diyerek yine kapandı. Sonra adamakıllı açıldı öff.

Kısacası: Batarya Allah'ın rahmetine kavuşuyor. Sizden yardım istemiyorum, sadece laptopun içini dökeyim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten 8-9 yıl oldu beklenirdi. Laptop tamamen batarya ömrü yüzünden ölüyor. Aileme değiştirelim diyorum. Sen çok takılıyorsun onunla olmaz, diyorlar. Garibanım, bugün uzun bir işim çıktı uyku moduna aldım. Geri döndüm, zavallı yaşam ünitesine bağlar gibi adaptöre takdım. Açmaya çalıştım, güç ışığı kapanıp açılıyor. Kullağımı yakınlaştırıp dinlediğim de, içeriden sela sesleri yükseliyordu :D şaka bir yana tiz bir ses vardi, adaptörü çıkarıp denediğimde açıldı sonra tekrar kapandı. Uyku modunda hiç ses çıkarmaz normalde. Sonra ne oldu, oldu açtım. Technopat'a tam girecektim, laptop "kahrolsun hayat" diyerek yine kapandı. Sonra adamakıllı açıldı öff.

Kısacası: Batarya Allah'ın rahmetine kavuşuyor. Sizden yardım istemiyorum, sadece laptopun içini dökeyim dedim.

At çöpe gitsin hocam başına bir şey gelebilir.

Ayıptır sorması hangi ülke?

Hocam 18'ime yetmedim. bu yüzden biraz daha anonim kalayım istiyorum, ama öyle zengin bir yerde degilim, nede çok fakir bir yerde.

Az önce şarj kablosuna elim değıverdi. Çat kapandı ve bataryasız kullanayım dedim. Laptop beklediğimden hızlı açıldı. 20-28 saniye. Laptop'da önemli bir sistemli değil.

Hocam 18'ime yetmedim. Bu yüzden biraz daha anonim kalayım istiyorum, ama öyle zengin bir yerde degilim, ne de çok fakir bir yerde.

Az önce şarj kablosuna elim değıverdi. Çat kapandı ve bataryasız kullanayım dedim. Laptop beklediğimden hızlı açıldı. 20-28 saniye. Laptop'da önemli bir sistemli değil.

Bence Rusya.

Geri
Yukarı