Laptop birkaç dakika sonra kasma sorunu

halilyldz31232

Decapat
Benim PC leptop ve oyunumu normal bir süreçte oyunuyorum kasmadan normal ama bikaç dakika sonra kasma oluşuyor. Kaliteli termal macun sürsem işe yarar mı? 6-7 aydır sürmüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
99 olup azalıyor demeniz zaten problemi direk ele veriyor. Dediğiniz gibi kaliteli bir termal macun alıp yenileyin ve fanları temizleyin. Ayrıca ekstra soğutma için undervolt da öneririm. Normalde 6-7 ay kadar kısa sürmez etkisini kaybetmesi. Ancak elinizdeki termal macunun kalitesini bilmediğimizden net birşey söylemek zor. Önerim Arctic MX-4.

Zalman Zm-stg2 3.5gr Yüksek Performanslı Tüp Termal Macun - n11.com

Bu Ürünü Satın Alsam OLur Mu ?

382472

MSİ Afterburner Böyle Gösteriyor

Farklı bi' oyunda test edebilir misiniz? Ekran kartınız boşta ve işlemciniz darboğaza uğruyor. Ekran görüntüsü Mona Lisa tablosu gibi gizemlerle dolu veya kaçırdığım bi' şey var. O termal macunu önermiyorum. Test amaçlı kullanmıştım ve etkisini çok çabuk kaybediyor. Bana bayat ürün de denk gelmiş olabilir tabi. Yine de riske atmamak adına farklı bir ürün tercih edin.

Farklı bi' oyunda test edebilir misiniz? Ekran kartınız boşta ve işlemciniz darboğaza uğruyor. Ekran görüntüsü Mona Lisa tablosu gibi gizemlerle dolu veya kaçırdığım bi' şey var. O termal macunu önermiyorum. Test amaçlı kullanmıştım ve etkisini çok çabuk kaybediyor. Bana bayat ürün de denk gelmiş olabilir tabi. Yine de riske atmamak adına farklı bir ürün tercih edin.
Önereceğin termal macunu link atabilirmisin ve hangi oyunda test yapayım mesela ?
382564
382566
382567
382565
382568

Arkadaşlar Böyle Normal Hali Ve Kasmaya Girdiği Hali SS Olarak Attım Yardımlarınızı BEkliyorum
@Tolga Samet @Pitbull @Berkc98 Yardım Edermisiniz ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı