Laptop bozulur mu?

Cenkadamdir

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir laptop aldım. Hayatımda ilk defa bilgisayarım olduğu için bende bazı korkular oluştu. Mesela laptopun üstüne kılım, tırnağım, deri kalıntım, sümüğüm, saçım gibi şeyler düştü mü diye sürekli bakıyorum çünkü bunlar laptopu bozabilir diye bir korku oluştu. Bu durum da beynimi sürekli meşgul ettiği için beni gayet rahatsız ediyor. Sorum kıl, tırnak, deri, saç, sümük gibi şeyler laptopun üstüne düşse laptopu bozabilir mi? Bunlar için endişelenmeli miyim? Laptopun çalışması açısından bir zararı var mı yoksa benim için pis olup olmaması önemli değil. Bozulur mu veya çalışmasını etkiler mi sorusu benim merak ettiğim.

Sizi tatmin etmesi ve gerekirse eğlendirmesi için aldığınız bir eşyanın sizi yönetmesine ve hatta sizi panik ataklar geçirtmeye itmemeli bu çok sağlıksız bir durum :) Bahsettiğiniz durumlarda hiçbir şey olmaz merak etmeyin, kimse laptopunu nükleer koruyucu giysi ekipmanları giyerek kullanmıyor neticede. Hayattan ve elinizdekinden doya doya kullanarak keyif almaya bakın.

Arkadaşlar yeni bir laptop aldım. Hayatımda ilk defa bilgisayarım olduğu için bende bazı korkular oluştu. Mesela laptopun üstüne kılım, tırnağım, deri kalıntım, sümüğüm, saçım gibi şeyler düştü mü diye sürekli bakıyorum çünkü bunlar laptopu bozabilir diye bir korku oluştu. Bu durum da beynimi sürekli meşgul ettiği için beni gayet rahatsız ediyor. Sorum kıl, tırnak, deri, saç, sümük gibi şeyler laptopun üstüne düşse laptopu bozabilir mi? Bunlar için endişelenmeli miyim? Laptopun çalışması açısından bir zararı var mı yoksa benim için pis olup olmaması önemli değil. Bozulur mu veya çalışmasını etkiler mi sorusu benim merak ettiğim.
Kolay kolay bir şey olmaz ama laptop'lar çok sağlam değiller çay fln. dökme veye yere düşürme derim.
Tabii ki arada bir temizlik de yap pis olması iyi değil sorun yaşatır ilerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı