Laptop çalışıyor ama görüntü yok

Laptop açılıyor ve açılıp açılmadığı belli bile olmuyor. Ne olursa olsun görüntü yok. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Eğer laptopun alttaki güç ışığı harddisk ışığı falan yanıpda ekrana görüntü gelmiyorsa ekrana giden kablolara bak birisinde çıkma falan olabilir. Bu haftasonu bir arkadaşımın başına aynı şey geldi ekran çerçevesini söktük bide baktıkki alttaki kablo çıkmış yerine taktığımız gibi ekrana görüntü geldi.

Notebookun yaninda VGA ya da HDMI cikisi olur. Oradan uygun bir kablo ile TV ya da monitore baglayacaksiniz.

Dosya Ekleri

• HDMI.jpg
    HDMI.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 28
  • vga.jpg
    vga.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 41
Notebookun yaninda VGA ya da HDMI cikisi olur. Oradan uygun bir kablo ile TV ya da monitore baglayacaksiniz.
[/QUOTE
Çok teşekkürler bense bua yok hdmı var
Onunla yapıcam artık.
Resimlerin tekinde gri kablo biraz parçalanmış o sıkıntı olur mu?
Lütfen yardımcı olun!

Dosya Ekleri

• 20200106_235341.jpg
    20200106_235341.jpg
    879,8 KB · Görüntüleme: 31
  • 20200106_235312.jpg
    20200106_235312.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 24
  • 20200106_235228.jpg
    20200106_235228.jpg
    862,8 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
İyi günler yeni üyeyim konu açmayı bilmiyorum kusura bakmayın onun için buraya yazıyorum . Benim asus k52j laptopum var, bilgisayarda 1 haftaya kadar problem yokken bir anda çalışırken ekranda pembe kare kare çizgiler oluştu ve ekran gitti ama bilgisayar hala çalışmaya devam ediyordu. Bilgisayarı biraz ısıtarak ekranın gelmesini sağladım fakat 2 gün önce yine aynı şekilde ekran gitti. Ne yaptıysam görüntüyü getiremedim. Şu an powera bastığımda bilgisayar çalışıyor ekranda görüntü yok ve bilgisayarın fanı açılır açılmaz son hızda çalışıyor. Bilgisayarcıya götürdüm bana laptopun fiyatından fazla fiyat çekti, rica etsem bana bi yardımcı olur musunuz, şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı