Laptop çok geç açılıyor

Driver Booster önerdiğinizden bilgisiz olduğunuz belli idi zaten.
Prefetch içindeki dosyaları silmek hızlı getirme işlemi için depolanan dosyaları siler. Yer açmak için bunu yapmaya gerek yok. Kullanışlı bir özellik. %temp% ve Windows/temp kısmındaki dosyaları silmek te yer açacaktır ancak bilgisayarı hızlandırmaz. Recent içindeki dosyalar ise geçmiş kısmıdır, fazla yer kaplamaz, silmek te fazla etki etmeyecektir.
---------------------------------------------------------
@Ganvarel ,muhtemelen bilgisayarına virüs bulaşmış. Kaspersky Free ve Malwarebytes ile tarama yaparsan bir sorun kalmayacaktır. Tarama sonucunu buraya gönder. Öyle film, müzik, oyun indirme. Oyun kullanacaksan satın al, müzik indirmek iste artık çağdışı. İlleki indireceksen Spotify isimli uygulamanın ücretsiz versiyonunu indirerek hem müzik dinleyebilir hem de indirebilirsin. Film indireceksen de paralı sistemleri kullanarak indir ya da ücretsiz bazı siteleri kullanarak sadece *izle*, *indirme* . Her şeyi bedava yapmaya çalışırsan illaki bir iş olur.
ikisinden de tarama yaptım bir şey çıkmadı ama bilgisayar hala aynı geç açılıyor ve kasıyor
format attırırım artık

ikisinden de tarama yaptım bir şey çıkmadı ama bilgisayar hala aynı geç açılıyor ve kasıyor
format attırırım artık
Format attırma, atacaksan sen attır. Özellikle şuan kullandığın pc'ye yine format attırdıysan ondan da kasıyor olabilir. Kendin orjinalini indir ücretsiz kur. Technopat'ın rehberi var. Bana göre senin disk sağlığın düşmüş.

Format attırma, atacaksan sen attır. Özellikle şuan kullandığın pc'ye yine format attırdıysan ondan da kasıyor olabilir. Kendin orjinalini indir ücretsiz kur. Technopat'ın rehberi var. Bana göre senin disk sağlığın düşmüş.
peki ne yapabilirim 1.5 ay oldu laptopu alalı

Yeni konular

Geri
Yukarı