Laptop darbe sonrası ekranda yeşil renk çizgi sorunu

clejXXX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sabah yanışlıkla laptop ekranına vurdum. Evet yanlışlıkla vurdum çok saçma gelebilir fakat hikayesi uzun, ekranda yeşil çizgiler oluştu garantisi devam ediyor ne yapacağım? Yeni panel mi yoksa garantiye verince onlar halleder mi? Ayrıca ne kadar para çıkacak cebimden? (Bu arada laptopun dış kasasına yani ana kartın olduğu yer falan değil laptop kapağı kapalı o logonun oraya geldi).

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı hatası olacağından dolayı ücreti sizden talep ederler. Garanti ekran değişimi için fazla ücret isteyebilir. Eğer biraz vida sökme bilgin varsa AIDA64 ile panel modelini öğren, siparişini ver ve montajını kendin yap.

Masraf modele göre değişmekle birlikte 400 TL'yi geçeceğini sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanıcı hatası olacağından dolayı ücreti sizden talep ederler. Garanti ekran değişimi için fazla ücret isteyebilir. Eğer biraz vida sökme bilgin varsa AIDA64 ile panel modelini öğren, siparişini ver ve montajını kendin yap.

Masraf modele göre değişmekle birlikte 400 TL'yi geçeceğini sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki paneli kendim satın alsam teknik servis montajını yapsa? pek fazla sökme, takma işlerini bilmiyorum. İnternetten panel fiyatlarına baktım 160 TL civarlarında laptopumun modeli ise N552VW-FW171T 15.6 internetten aynı paneli alsam uygun olur mu?.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı