Laptop DDR4 RAM Yükseltme

DoubleClickDpR

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Technopat'ın ilgili yazısını okudum fakat kafam hala karışık. 8 GB RAM'imi 16'ya yükseltmek istiyorum. Öncelikle hiç kafamı yormadan kolay yoldan yeni RAM seti alıp eski 8 GB modülümü satabilirim. Burada karşıma çıkan sıkıntı ise elimde kalan modülü kime nasıl satabilirim bilmiyorum, içinde bulunduğum yer 30 bin nüfuslu küçücük bir kasaba. RAM'imi nasıl satarım, ne kadar beklerim satılması için, elimde kalır mı? İkinci olarak ise diyelim ki satmadım. O zaman ne yapmam gerektiğini ise hiç bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

ram1.PNG
ram2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
.
Hocam bu RAM'i alabilirsiniz.
Bellek türü.
Kapasitesi.
Frekansı.
CL değeri aynı olduğu için uyumludur. Sıkıntı olmaz. Kit RAM almak isterseniz. Sahibinden veya Gittigidiyor üzerinden satabilirsiniz.

8 GB DDR4 2666 MHz CL19 SODIMM bellek alacaksınız. Farklı markaların belleklerini de alabilirsiniz.

RAM uzun ömürlü bir donanımdır. Orada elbet bir bilgisayarcı vardır. 2.el 8 GB DDR4 2666 MHz RAM 200₺ ye temin edebilirsiniz.
Hocam elektronik aletlerde ikinci el kullanmaya içim el vermiyor hastalık gibi bir şey bu
8 GB DDR4 2666 MHz CL19 SODIMM bellek alacaksınız. Farklı markaların belleklerini de alabilirsiniz.

Risk almayıp yeniden AData alırım gibi geliyor teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı