Laptop DDR4 RAM yükseltme

Bitmiş de olabilir.
Bazı Samsung modelleri var fakat garanti durumunu sorun derim. Alternatif olarak dediğiniz gibi garantisi olan aynı değerde farklı marka da olabilir.

Kingston 4 GB DDR4 2666 MHz CL19 Notebook Rami - KVR26S19S6/4 canlı desteğe yazdım bunu önerdi Yener hocam ne dersiniz?

Olur hocam. Kullanabilirsiniz.

Doğru bir karar olmuş.

An itibarıyla sipariş verdim hocam, artık geriye kargoyu beklemek kaldı, tekrar çok teşekkür ederim yardımınız için.

Hocam hayırlı olsun ama siz laptopun içindeki RAM ile aynı marka bir RAM mı sipariş verdiniz?
Çünkü bana kalırsa bu fiyattan daha ucuza daha kaliteli RAM'lar var ben paylaşmıştım aynı CL değerinde ve aynı hızda.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i dün sipariş verdim ve bugün elime geçti, bayağı hızlı geldi, bilgisayarcıya götürüp taktırdım.

ram.JPG
Hocam hayırlı olsun ama siz laptopun içindeki RAM ile aynı marka bir RAM mı sipariş verdiniz?
Çünkü bana kalırsa bu fiyattan daha ucuza daha kaliteli RAM'lar var ben paylaşmıştım aynı CL değerinde ve aynı hızda.

Aynı marka, moderatör tavsiyesi ile aldım, canlı destekte bilgi verince bunu almak mantıklı geldi.

Geri
Yukarı