Laptop ekran çerçevesi değişimi

ozan1213

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde 2 adet MSI laptop var modelleri farklı a laptopunun çerçevesini b laptopa aktarmak istiyorum böyle bir durum mümkün müdür? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı kasa olmadıkça mümkün değil. Aynı kasa olursa belki ihtimal olabilir. Ancak kullanılan yapıştırıcıya bağlı. Bazı yapıştırıcılar cerceveyi tek sefer tutuyor. Çıkınca yenisi gerekiyor.

Aynı kasa türüyse içindeki işlemcisi vs farketmeksizin olur. Mesela GF65 Thin gtx 1650 ile GF65 Thin 1660ti diye 2 laptop olsa ve ikisi de aynı kasa olup özellikleri farklı olsa farketmez ve değiştirebilirsin. Eğer böyleyse dene.

Merhaba arkadaşlar. Elimde 2 adet MSI laptop var modelleri farklı a laptopunun çerçevesini b laptopa aktarmak istiyorum böyle bir durum mümkün müdür? Yardımcı olursanız sevinirim.
Şekilleri benzemiyorsa ve bunu gözünle farkediyorsan ne diyebiliriz ki? Kasalar aynı değilse olmaz.

Teşekkürler.

Aynı kasa olmadıkça mümkün değil. Aynı kasa olursa belki ihtimal olabilir. Ancak kullanılan yapıştırıcıya bağlı. Bazı yapıştırıcılar cerceveyi tek sefer tutuyor. Çıkınca yenisi gerekiyor.

Yok kasa aynı değil boyutları falan aynı olabilir mi diye düşündüm. Teşekkürler.

Aynı kasa türüyse içindeki işlemcisi vs fark etmeksizin olur. Mesela GF65 Thin GTX 1650 ile GF65 Thin 1660 Ti diye 2 laptop olsa ve ikisi de aynı kasa olup özellikleri farklı olsa fark etmez ve değiştirebilirsin. Eğer böyleyse dene.

Kasalar farklı ama öyle aman aman bir fark yok. Belki denerim ama yorumlar pek olumlu gelmedi. Sadece çerçeveyi ondan söküp diğer laptopa takacaktım şans artık.

Şekilleri benzemiyorsa ve bunu gözünle fark ediyorsan ne diyebiliriz ki? Kasalar aynı değilse olmaz.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı