Laptop ekran kartı watt değerlerini gösteren site nedir?

Bütçe
60000
60 bin bütçen varsa 4080 zorla derim ben, fark fazla.

Zorlayamam dersen bunları alıp ekleme de yapabilirsin;

60 bin bütçen varsa 4080 zorla derim ben, fark fazla.

Zorlayamam dersen bunları alıp ekleme de yapabilirsin;

evet ama ramleri fln az birde freedos değiller ztn 4050 bile ne kadar güçlü olduğu belli

RAM'i sonradan ekleyebilirsin.
ama ekran kartına sonradan ram dahil edemiyoruz hocam :D 8 gb malum yetersiz kalacak belli bir süre sonra o yüzden dolayı 4060 ya da 4070 max birde 12 gb ram de yetmiyeblr ilerleyen zamanda o yüzden dolayı alt segmentten almak istiyorum hemde yeni modele geçeceğim zaman satması kolay olur

malum şu an 4000 serisi ilerleyen zamanda 5000 serisi olursa yurt dışına geçince 5000 serisi alırım bu yüzden fazla yatırım yapmak istemiyorum cihaza ona göre bir şeylerde pek bulamadım bu ikisini buldum

yani senin önerin nedir onu merak ediyorum bu mantıktan yola çıkarsak hangi seriden almalıyım yanlış mı yapıyorum pek emin değilim 4050 bir cihaz mı almalıyım ama 4060 da tam ortası gibi ve iyi de görünüyor bilemedim açıkçası kararsız kaldım link atarsan sevinirim min 32gb ram olması lazım freedos ve ryzen işlemci olması lazım ssd yi de ekstra olarak alıp takarım yani tavsiyen nedir tam olarak

Son düzenleme:
Ama ekran kartına sonradan RAM dahil edemiyoruz hocam :D 8 GB malum yetersiz kalacak belli bir süre sonra o yüzden dolayı 4060 ya da 4070 Max bir de 12 GB RAM de yetmiyeblr ilerleyen zamanda o yüzden dolayı alt segmentten almak istiyorum hem de yeni modele geçeceğim zaman satması kolay olur.

Malum şu an 4000 serisi ilerleyen zamanda 5000 serisi olursa yurt dışına geçince 5000 serisi alırım bu yüzden fazla yatırım yapmak istemiyorum cihaza ona göre bir şeylerde pek bulamadım bu ikisini buldum.

Yani senin önerin nedir onu merak ediyorum bu mantıktan yola çıkarsak hangi seriden almalıyım yanlış mı yapıyorum pek emin değilim 4050 bir cihaz mı almalıyım ama 4060 da tam ortası gibi ve iyi de görünüyor bilemedim açıkçası kararsız kaldım link atarsan sevinirim. Min 32 GB RAM olması lazım FreeDOS ve Ryzen işlemci olması lazım SSD'yi de ekstra olarak alıp takarım yani tavsiyen nedir tam olarak.

Temel bir kısmı yanlış anlamışsınız bayağı, sizin attığınız modeller de 4060-4070 8 GB'a sahip, 4080 modeller de 12 GB ile geliyor sabit bu tüm cihazlarda çünkü kart böyle.

Temel bir kısmı yanlış anlamışsınız bayağı, sizin attığınız modeller de 4060-4070 8 GB'a sahip, 4080 modeller de 12 GB ile geliyor sabit bu tüm cihazlarda çünkü kart böyle.
evet biliyorum ama ilerleyen zamanda satıp satmayacağım meçhul olduğu için bu kiriterlerde arıyorum bir türlü bulamadım ve en korkutucu olanı da watt değeri yazmıyorlar resmen watt değerlerini kartın

Yeni konular

Geri
Yukarı