Laptop ekran kartını görmüyor

BurakAyikkk

Hectopat
Merhabalar. Laptop ekran kartını görmüyor. Driver kurmaya çalıstıgımda da resimdeki hatayı alıyorum. NVIDIA Experience de kurulmuyor.
Dell G3 3519. Windows 10 Pro 2004. ekran kartım NVIDIA GTX 1650. sürücüyü Dell'in sitesinden indirdim ve NVIDIA'nın sitesinden indirdim ama yine olmadı. Aygıt yöneticisinde ve Dxdiag ile baktığımda da görmüyor. Sadece İntel UHD kartını görüyor.
Ek Açıklama 2021-01-23 000231.png

Dell'in sitesinde ekran kartımla ilgili tüm driverleri yüklemeyi denedim. Suan laptopa Nvidia ile alakalı herhangi bir driver, uygulama ya da herhangi bir şey kurulmuyor. Sisteme donanımsal olarak ekran kartı takılı değil gibi

Merhabalar. Laptop ekran kartını görmüyor. Driver kurmaya çalıstıgımda da resimdeki hatayı alıyorum. NVIDIA Experience de kurulmuyor.
Dell G3 3519. Windows 10 Pro 2004. ekran kartım NVIDIA GTX 1650. sürücüyü Dell'in sitesinden indirdim ve NVIDIA'nın sitesinden indirdim ama yine olmadı. Aygıt yöneticisinde ve DxDiag ile baktığımda da görmüyor. Sadece Intel UHD kartını görüyor.
Eki Görüntüle 848617

NVIDIA GeForce Experience yazılımını indir. Onun üzerinden sürücü yüklemesini gerçekleştirmeyi dene.

Geri
Yukarı