Laptop ekran kartını görmüyor

Tahao

Hectopat
Dostlar laptopta sıcaklıklar arttığı icin acip temizledim her zamanki gibi. Titiz bir sekilde hallettim isi. Tekrar açtığımda ikinci monitörüme görüntü gelmedigini fark ettim. Harici ekran kartım aygıt yöneticisinde görünmüyordu, gizli aygıtları goster deyince saydam bir sekilde gorunuyordu. Formatlayim duzelir dedim ama bu sefer gizli aygitlarda da görünmüyor buhar oldu uctu ekran kartı. Bunu nasıl düzeltirim?

Hocam yüklemeye çalıştım, ilk resimdeki hatayı verdi. Ben de GeForce Experience'yi kurayım dedim ve kurdum. Artık ekran kartı aygıt yöneticisinde görünüyor ama HWMonitor'de ve görev yöneticisinde görünmüyor. Hala 2. monitörüme görüntü gelmiyor ve NVIDIA Control panele tıklıyorum açılmıyor. Kafam çok karıştı.

Dosya Ekleri

• Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    1 MB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot (3).png
    Screenshot (3).png
    590,7 KB · Görüntüleme: 70
Hocam yüklemeye çalıştım, ilk resimdeki hatayı verdi. Ben de GeForce Experience'ı kurayım dedim ve kurdum. Artık ekran kartı aygıt yöneticisinde görünüyor ama HWMonitor'de ve görev yöneticisinde görünmüyor. Hala 2. monitörüme görüntü gelmiyor ve NVIDIA Control panele tıklıyorum açılmıyor. Kafam çok karıştı.

Hocam üzerinden bayağı zaman geçmiş ama tamamen aynı sorunu yaşıyorum. Nasıl çözdün yazabilir misin?

Laptopu monitöre bağlayınca ekran kartı kod 43 hatası verdi aygıt yöneticisinde. Donanımsal arıza yani. Çöp oldu laptop, kod 43 tamir de edilmiyor. Siz de aygıt yöneticisine bakın isterseniz bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı