Çözüldü Laptop ekran renk değişmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

S1Lver

Hectopat
Makaleler
1
Ben yokken küçük kuzenim cihazı kurcalamış. Şifre var cihazda yani şifreyi girip Windows'ta kurcalamış olamaz. Sorun nedir kısacası? Umarım donanımsal değildir.
RAM takma çıkartma.
Format atma gibi işlemleri yapabilirim. Chipsete bir şey oldu diye çok korkuyorum. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20210622_222437.jpg
    IMG_20210622_222437.jpg
    188,8 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20210622_222340.jpg
    IMG_20210622_222340.jpg
    202,5 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20210622_222326.jpg
    IMG_20210622_222326.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20210622_220329.jpg
    IMG_20210622_220329.jpg
    203 KB · Görüntüleme: 70
Çözüm
Masaüstüne sağ tıklayıp, kişisellere tıklayıp oradaki temayı Windows'a getirir misin?
Ben yokken küçük kuzenim cihazı kurcalamış. Şifre var cihazda yani şifreyi girip Windows'ta kurcalamış olamaz. Sorun nedir kısacası? Umarım donanımsal değildir.
RAM takma çıkartma.
Format atma gibi işlemleri yapabilirim. Chipsete bir şey oldu diye çok korkuyorum. Ne yapmalıyım?

Kişileştirde olması gerekiyor tema seçeneklerinde bu ayarın, oradan değiştirebilirsiniz.

Ayarlardan sırasıyla erişim kolaylığı, yüksek karşıtlık adımlarını takip edip yüksek karşıtlığı devre dışı bırakın.

RAM takma çıkartma.

Erişim kolaylığından yüksek karşıtlık ayarını kapatırsanız düzelecektir.

Masaüstüne sağ tıklayıp, kişisellere tıklayıp oradaki temayı Windows'a getirir misin?
Sizin sayenizde düzelttim çok teşekkür ederim.
Fakat anlamadığım bir şey var benim küçük kuzenim büyük ihtimal açılıştaki şifreyi girememiştir fakat temalarla nasıl oynadı bunun bir açıklaması varmı yoksa 5353 olan pin i bir şekilde girip kurcaladımı :D bu arada küçük kuzenimin geriden takibi var yani bu şifre 4 kat daha bulmasını zorlaştırıyordur. Neyse çok boş konuştum. Bana cevap veren herkes için çok teşekkürler.
Yüksek karşıtlık ayarından dolayı kaynaklı.

Windows'un arama yerine "Yüksek karşıtlığı aç veya kapat" yaz ve aşağıdaki görselleri takip et.

Eki Görüntüle 1078910

Eki Görüntüle 1078911
Sizin yöntemede bakayım dedim ve sizinkide çözüm olurmuş bu yontem herzaman aklımda olacak. Sağol.

RAM takma çıkartma.

Hocam kusura bakmayın ama cihazı çok kötü hale getirmişsiniz yani kozmetik açıdan yaptırmak isteseniz en az 500 TL'yi bulur.

Geri
Yukarı