Laptop ekranı boştayken bozuldu

SenseiEno

Centipat
Daha fazla  
Oyun oynarken falan hiçbir şey olmazken, boştayken bôyle yaptı. Nadiren bunu yaşıyorum. Neden olduğunu hâlen çözemedim. Fikri olan?

Dosya Ekleri

• DSC_0664.JPG
    DSC_0664.JPG
    210,2 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken falan hiçbir şey olmazken, boştayken bôyle yaptı. Nadiren bunu yaşıyorum. Neden olduğunu hâlen çözemedim. Fikri olan?

Hocam bir virüs taraması yaptırmanızı öneririm (olamaz demeyin) bir de bu ekran geldiğinde Win + CTRL + Shift + b yapar mısın düzelecek mi olmazsa kablolarda temassızlık olabilir ya da ekran kartı driverinde sorun olabilir DDU ile silip tekrardan indirebilirsin.

Hocam bir virüs taraması yaptırmanızı öneririm (olamaz demeyin) bir de bu ekran geldiğinde Win + CTRL + Shift + b yapar mısın düzelecek mi olmazsa kablolarda temassızlık olabilir ya da ekran kartı driverinde sorun olabilir DDU ile silip tekrardan indirebilirsin.
Virüs olmadığından eminim ama yine de yapayım. Laptop garantiden yeni geldi. Ssd arızalıydı ben o nedenle böyle yapıyor sanıyordum. Çok sık olmuyor. Sadece zoom ve discord gibi platformlarda bazen oluyor. Diğer dediklerinizi de deneyeceğim.

Geri
Yukarı