Laptop ekranı gelmiyor

Reorder

Hectopat
Merhaba, 30 dk önce laptopuma ekran kartı güncellemesi yaptım ve birkaç dakika sonra laptopumun ekranı gitti ancak harici ekranım hala çalışıyor. Laptopu kapatıp açınca laptop ekranında laptopun açılış ekranı yan Dell logosu geliyor sonra siyah ekrana dönüyor. Laptopun ekranı çalışıyor tüm fonksiyonlar işliyor ancak laptopun ekranına görüntü gelmiyor. Laptopu güvenli başlatıp ekrana da ulaştım herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. Windows'u açınca ekranım gelmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Deniyorum. Tüm sürücüleri mi sileceğim yoksa sadece ekran kartı sürücüsünü mü?

DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırın. Bu rehberden yardım alabilirsiniz.

Daha sonra eski ekran kartı sürücünüzü yükleyin.

Sürücüleri sildim ardından NVIDIA'nın sitesinden güncel sürücüyü indirdim. Ancak şu an hala laptop ekranında görüntü yok.
Arkadaşlar sorunu buldum. Aygıt yöneticisinden Intel graphic ünitesini devre dışı bırakınca laptop ekranına görüntü geliyor. Etkinleştirince monitöre görüntü geliyor. Bunu nasıl hallederiz?

Sürücüleri sildim ardından NVIDIA'nın sitesinden güncel sürücüyü indirdim. Ancak şu an hala laptop ekranında görüntü yok.
Arkadaşlar sorunu buldum. Aygıt yöneticisinden Intel graphic ünitesini devre dışı bırakınca laptop ekranına görüntü geliyor. Etkinleştirince monitöre görüntü geliyor. Bunu nasıl hallederiz?

İşlemcinin dahili grafik biriminde hasar oluşmuş olabilir. Harici ekran kartı kullandığınız için bunun size etkisi olmaz.

Ancak harici ekran kartını devre dışı bırakınca görüntü almaya devam ediyorum? Eğer işlemci dahili grafik biriminde hasar olsaydı görüntü alamazdım değil mi?

Ancak harici ekran kartını devre dışı bırakınca görüntü almaya devam ediyorum? Eğer işlemci dahili grafik biriminde hasar olsaydı görüntü alamazdım değil mi?

Siz HD Graphics'i devre dışı bırakınca görüntü geliyor demediniz mi? O zaman işlemcinin grafik biriminde sorun vardır. Harici ekran kartıyla kullanmaya devam edin.

Geri
Yukarı