Laptop ekranında panel arızası mı, Flex kablo arızası mı var?

eva 02

Decapat
Videodaki laptopumun paneli mi arızalı yoksa Flex kablosu mu arızalı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki laptopumun paneli mi arızalı yoksa Flex kablosu mu arızalı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Panel arızası olduğunu düşünüyorum. Kablo arızasının tespiti için kapağı hareket ettirmeniz gerekiyor. Genelde kablo arızalarında komple ekran gidiyor. Temassızlık gibi bir hasar olmuyor. Ya tamamen bozuluyor ya da bozulmuyor. Ortası yok.

Panel arızası olduğunu düşünüyorum. Kablo arızasının tespiti için kapağı hareket ettirmeniz gerekiyor. Genelde kablo arızalarında komple ekran gidiyor. Temassızlık gibi bir hasar olmuyor. Ya tamamen bozuluyor ya da bozulmuyor. Ortası yok.

Peki panel arızasında 1-2 ay bu şekilde bozuk kalıp tekrar 1-2 ay düzelmesi normal mi? Ekranım bazen videodaki gibi oluyor bazen düzeliyor birkaç ay.

Teşekkürler peki çözümü neydi panel arızası mı yoksa flex kablo mu ? Cevaplarsaniz çok sevinirim çünkü benzer bir sorunla karşılaşıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı