Laptop ekranını masaüstü bilgisayar için monitör olarak kullanma

i72670qm

Hectopat
İyi günler arkadaşlar,
Sorum başlıktaki gibidir. Bu mümkün mü mümkünse nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba laptop'larda HDMI, VGA gibi portlar vardır fakat bu portlar sadece görüntüyü dışarıya verir. Sizin dediğiniz şey görüntüyü cihaza almak malesef cihaz üstündeki portlar buna uygun değil. Monitör olarak kulanmanız için LCD Contoller alıp panele bağlamanız gerek o şekilde monitör olarak kullanabilirsiniz. Ben bu işlemi daha önce yapmıştım videodan bakabilirsiniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptop ekranını monitör olarak kullanmak istiyorsunuz sanırım. Bu nedenle başlık hatalı.

Laptoptaki görünütü çıkışlarından bu pek de mümkün değildir.

Ama bozuk bir laptopun ekranını monitöre dönüştürmek istiyorsanız bunun kolay yolları vardır.

Hocam eski bir laptoptan paneli aldım ona uygun board söylemek için site dolaşıyorum, ya Türkiye'ye gelmiyor ya kargo üründen pahalı oluyor. Bu işi Eminönü Karaköy'den falan çözemez miyim?

Hocam eski bir laptoptan paneli aldım ona uygun board söylemek için site dolaşıyorum, ya Türkiye'ye gelmiyor ya kargo üründen pahalı oluyor. Bu işi Eminönü Karaköy'den falan çözemez miyim?

Bakmak lazım. Birkaç elektronik ithal eden firma ile de görüş istersen.

Pandemi olmasa dükkan dükkan gez derdim, az gezmedim ben. :)

Geri
Yukarı