Laptop ekranını monitör olarak kullanma

notDreamss

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Şimdi ana bilgisayarım, Monster notebook ve bir de eski bilgisayarım var. O da laptop. Daha önce denemiştim olmamıştı ama o eski bilgisayarmın monitörünü 2. monitör yapma şansım var mı? spacedesk ile yapamam çünkü Wi-Fi uzakta. Ana PC internet kablosu ile bağlanıyor, başka internet kablom yok. Olabiliyorsa da spacedesk ile Wi-Fi olmadan bağlayabiliyor muyum?

SpaceDesk ethernet kablosu ile izin veriyor diye biliyorum.

Aynı ağ üzerinden bağlantı olması gerekir.

Selam. Şimdi ana bilgisayarım, Monster notebook ve bir de eski bilgisayarım var. O da laptop. Daha önce denemiştim olmamıştı ama o eski bilgisayarmın monitörünü 2. monitör yapma şansım var mı? spacedesk ile yapamam çünkü Wi-Fi uzakta. Ana PC internet kablosu ile bağlanıyor, başka internet kablom yok. Olabiliyorsa da spacedesk ile Wi-Fi olmadan bağlayabiliyor muyum?

Yorumlardan da anlayacağın gibi, ara program veya donanımsal değişiklik olmadan kablo girişiyle söz konusu olan bir şey değil. Zahmetli bir şey. Ben de denemiştim ama yukarıda bir kullanıcının dediği gibi Laptop'taki HDMI ve varsa VGA girişleri ın girişi, out girişi olmadığı için bağlantı işe yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı