Laptop ekranının dış kısmı kırıldı

Kont Unerlich

Hectopat
Yer
Belgeler
Daha fazla  
monster-abra-a5-v13-2-1-i7-8750h-16-gb-1-tb-256-gb-ssd-gtx-1050-15-6-full-hd-notebook-z.jpg

Resimde gösterdiğim yerler yerinden çıktı. Şu an ekranın arkasına bir şey koymadan sabit durmuyor. Düzeltilebilir mi?

Eki Görüntüle 700632

Resimde gösterdiğim yerler yerinden çıktı. Şu an ekranın arkasına bir şey koymadan sabit durmuyor. Düzeltilebilir mi?
Bezel mi kırıldı ? Tam anlamadım belirttiğin yerlerin tamamı bezel çünkü. Garantisi varsa servise gönder. Yoksa bilgisayarın marka modelini yazıp "X marka X model bezel" veya ön çerçeve olarak aratman lazım. Pahalı bir malzemedir geçmiş olsun.

Bezel mi kırıldı? Tam anlamadım belirttiğin yerlerin tamamı bezel çünkü. Garantisi varsa servise gönder. Yoksa bilgisayarın marka modelini yazıp "X marka X model bezel" veya ön çerçeve olarak aratman lazım. Pahalı bir malzemedir geçmiş olsun.

Evet hocam bezel kırıldı garantisi yok ama Monster'larda ömür boyu bakım hizmeti var diye biliyorum göndersem sizce yaparlar mı?

Evet hocam bezel kırıldı garantisi yok ama Monster'larda ömür boyu bakım hizmeti var diye biliyorum göndersem sizce yaparlar mı?
Bakım hizmeti çok ayrı birşey parça değişimi yapmazlar. Bezelin bir parçasının kırılması bile yerine oturmaması için gayet yeterli bir sebep. Altta iki tane kapalı vida yerleri var onları söküp sakla istersen yeni bezel almak istediğinde MONSTER ABRA A5 BEZEL ÖN ÇERÇEVE 6-39-N5501-012-M3 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor vidaları takmadan düz bir şekilde tak en sonda dediğim vidaları takabilirsin. 250 TL gibi tuzlu bir fiyatı var fakat yapacak birşey yok. Tırnaklı bir yapısı var bastırdığında ses çıkartır taktığın zaman sıra sıra bastır yerine oturur zaten en sonda vidaları takarsın. Vida yerleri kapalı olur onu bir pena veya cımbızla çekersen görürsün vidaları.

Bakım hizmeti çok ayrı bir şey parça değişimi yapmazlar. Bezelin bir parçasının kırılması bile yerine oturmaması için gayet yeterli bir sebep. Altta iki tane kapalı vida yerleri var onları söküp sakla istersen yeni bezel almak istediğinde MONSTER ABRA A5 BEZEL ÖN ÇERÇEVE 6-39-N5501-012-M3 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor vidaları takmadan düz bir şekilde tak en sonda dediğim vidaları takabilirsin. 250 TL gibi tuzlu bir fiyatı var fakat yapacak bir şey yok. Tırnaklı bir yapısı var bastırdığında ses çıkartır taktığın zaman sıra sıra bastır yerine oturur zaten en sonda vidaları takarsın. Vida yerleri kapalı olur onu bir pena veya cımbızla çekersen görürsün vidaları.

Hocam peki bezelsiz kullanılabilir mi hemen sipariş etme şansım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı