Laptop ev internetini görmüyor

isimsiz46

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar modemi yeniledik ve laptopum diğer bütün ağları görüyor ama evdeki interneti görmüyor. Mesela telefonlar da bağlanıyor internete çözüm bulabilecek var mı?

Modemin arkasındaki reset kısmına iğne yardımıyla bir 10 saniye kadar bastır otomatik sıfırlanacak her şeyi. Yine görmezse laptopun ağ ayarlarını ve ağ bağdaştırıcısını kaldırıp tekrar yüklemeyi dene.

Telefonda türk telekom 5ghz ve 2.4 ghz diye ayrı şekiller de görüyor musunuz yoksa sadece 5 gHz mi mevcut?
ayrı ayrı

Modemin arkasındaki reset kısmına iğne yardımıyla bir 10 saniye kadar bastır otomatik sıfırlanacak her şeyi. Yine görmezse laptopun ağ ayarlarını ve ağ bağdaştırıcısını kaldırıp tekrar yüklemeyi dene.
olmuyor internette baktığımda frekans falan değiştirince oluymuş ama ben yapamadım

Manuel olarak eklemeyi denediniz mi?
Wi-Fi -> Diğer Wi-Fi ayarları -> Bilinen Ağları Yönet -> Yeni bir ağ ekle 'ye basıp, wifi adınızı ve şifrenizi manuel olarak girin, otomatik bağlana basıp diğer ağları silin, yeniden başlatın.

Manuel olarak eklemeyi denediniz mi?
Wi-Fi -> Diğer Wi-Fi ayarları -> Bilinen Ağları Yönet -> Yeni bir ağ ekle 'ye basıp, wifi adınızı ve şifrenizi manuel olarak girin, otomatik bağlana basıp diğer ağları silin, yeniden başlatın.
Ağ ekle dedim ismini yazdım ama şifre kısmından önce güvenlik türü seçmem lazım telefondan baktığımda wpa3-personel var ama bilgisiyarda foto attım bakarmısın

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-29 175927.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-29 175927.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı