Laptop ev Wi-Fi'sini algılamıyor

Sargêras

Hectopat
Merhaba,

Eskiden kullandığım bir laptopu tekrar açtığımda benim ev ağım dışındaki her ağı gördüğünü fark ettim. Aklıma gelen neredeyse her şeyi denedim, Complete ınternet Repair'i çalıştırdım, 2.4GHz ve 5GHz ağlarını denedim, modeme reset attım ama hala aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet'i varsa Ethernet ile bağlamayı deneyin.

Denedim ve bağlanamadım. İşin ilginci bütün komşularımın Wi-Fi ağını dahi görebiliyorum.

Bunu da denedim ancak bir sonuç alamadım.

WLAN ışığı falan yanıyor mu?

Alıntı yapıyorum "modem yazılımı içerisinde kablosuz ağ ayarlarında "Wireless frekans kanalı" muhtemelen otomatik seçilidir onu 11 yaparak deneyebilir misin veya başka bir sayıda" chıp de okudum bu da kaynağı: Bilgisayarım evimde ki wifi yi görmüyor ?? - Windows 7

WLAN ışığı falan yanıyor mu?

Alıntı yapıyorum "modem yazılımı içerisinde kablosuz ağ ayarlarında "Wireless frekans kanalı" muhtemelen otomatik seçilidir onu 11 yaparak deneyebilir misin veya başka bir sayıda" chıp de okudum bu da kaynağı: Bilgisayarım evimde ki wifi yi görmüyor ?? - Windows 7
Evet, zaten aktif olarak kendi bilgisayarımda ve telefonlarımızda vesaire kullanabiliyoruz interneti. Dediğiniz şeyi de kontrol edeceğim.

Geri
Yukarı